dział: miesiączka

Miłej miesiączki!

Voca Ilnicka
dodano: 2016.02.22
Życzył Ci ktoś kiedyś miłej miesiączki? Nie? A to szkoda! Ale my Ci życzymy! Miłych, przyjemnych miesiączek! Zobacz :)

m.jpg

Mówisz "mam okres" i co słyszy? Słowa litości, współczucia, a może o oburzenia? 

Popatrz, kiedy kichniesz, to co Ci mówią? "Współczuję Ci, że masz katar i się zaraz rozchorujesz?" Nie! Mówią Ci: na zdrowie!

Więc my dziś życzymy Ci miłej miesiączki!


Zobacz też:
Miesiączka: Dlaczego pokazywaliby niebieski płyn, skoro jest czerwony?
Erotyczny konkurs zimowy
Jak zrobić masaż joni (waginy)?

Aby przeczytać e-book o miesiączce, kliknij tutaj (pojawi się przekierowanie na stronę miesiaczka.com).


ebook o miesiaczce.jpg
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 2)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12016.02.18, 10:09

m.
alez trafilyscie z zyczeniami! dziekuje :)!
niesamowicie sie zlozylo, ze po tym jak wczoraj zaczelam czytac wasz ebook, dzis obudzilam sie w zakrwawionej poscieli (tak, intensywne krwawienie na początku pierwszy raz sprawiło, ze podpaska przeciekła i zabarwiłam prześcieradło). także dlatego, ze pierwszy raz od bardzo dawna nie budziłam sie w nocy z bólem (!!), wiec i nie wstałam by przebrać podpaskę.

jestem z tych kobiet, którym kilkanascie lat temu po prostu wręczono paczkę podpasek i tyle. nie lubiłam zeby wkładka odznaczala sie pod spodniami, nie chcialam by moj partner widział sznureczek tamponu spod bielizny, wstydziłam sie plamienia pojawiającego sie np. podczas seksu.
Wasz e book zaczelam czytac wczoraj i juz w nocy wydarzył się cud. moje cialo jest madrzejsze niż moj umysł, ktoremu wpojono rozne ograniczające przekonania.
Miłej miesiączki!
# 22016.02.18, 10:24

diana
czy jest mozliwe pozytywne zaprogramowanie swojej psychiki i ciała na miesiaczkę?
już wiem że tak, od niedawna przekonałam sie o tym,
lektura strony internetowej dedykowanej miesiączce, praca z samą sobą i swoim nastawienie negatywnym do samej miesiączki dały zaskakujący rezultat. zrozumiałam swoje ciało i co się z nim dzieje dzień po dniu, miesiąc po miesiącu. polubiłam te absolutnie wyjątkowe procesy i uczucia, polubiłam te zmiany, zaczęłam je szanować i nawet podziwiać.

a ciało mi sie odwdzięczyło .
pierwszy raz od kilkunastu lat nie łykałam proszków p/bólowych i rozkurczających.
pierwszy raz cieszyłam się, że mam miesiączkę
pierwszy raz to było dla mnie zachwycające, wręcz kojące uczucie.
oby tak za miesiąc, oby tak dalej.

podobne artykuły

Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
Babeczki, bądźcie bardziej kobiece, schowajcie swój okres - mówi nam kultura. Mówi to ustami osób każdej płci. Co świetnie widać na filmiku Skit Box ”I got tha flow”. Ale kobiety z tego wideo chcą być sobą, nie stosować się do norm społecznych za wszelką cenę i - właśnie - nie ukrywać swojej kobiecości.
 
Wydaję książkę!
”Bolało mnie tak, że nie mogłam pracować, chodzić, siedzieć ani stać, a teraz wiem, że mam okres, kiedy pojawia się krew”. Czy i Ty masz ochotę na taką zmianę? Na całkowite rozpuszczenie Twojego bólu? Wydaje Ci się to niemożliwe? A jednak wiele kobiet doznało tej zmiany i całkowicie uwolniły się od bólu miesiączki. Przeczytaj o wszystkich 7 powodach bólu i o sposobach rozpuszczania go. Zamów książkę już teraz!
 
Wspaniała książka od kobiet dla kobiet!
Droga kobieto,

Jak się dziś czujesz?
W którym miejscu swojego cyklu jesteś?
Czy Twoje miesiączki przebiegają łagodnie i w zgodzie z Tobą czy towarzyszy im ból i napięcie?
 
Niech płynie łagodnie, czyli miesiączka bez bólu
Relacje kobiet, które uzdrowiły swój ból, często zaczynają się od stwierdzenia: „Teraz wiem, że mam miesiączkę, kiedy widzę krew”. Zazwyczaj tym słowom towarzyszy uśmiech ulgi i zadowolenia – że tak może być. I ja bym właśnie tak chciała dla Ciebie: żebyś mogła przez Twoje krwawienie przejść lekko, radośnie, bez bólu. Wiem, że jest to możliwe. Wierzę, że jeśli teraz czytasz te słowa, to jesteś coraz bliżej znalezienia sposobu na ukojenie swojego bólu.
 
Mama podarowała mi wstyd seksualności. Aby mnie chronić
Mnie też matka nauczyła wstydu, podarowała mi ten wstyd, bo w tamtym czasie, tamtym miejscu i przy tamtej świadomości, to był jedyny dar, który znała i który mogła mi przekazać, by mnie jakoś chronić.
 

najnowsze artykuły

O komunikacji w seksie. Voca w radiu RAM
seksualność kobiet » seks
O komunikacji w seksie. Voca w radiu RAM
Jak skomunikować się z partnerem czy partnerką w seksie i w związku? Jak udzielać sobie informacji zwrotnej? Jak mówić o swoich uczuciach i fantazjach? O tym właśnie rozmawiamy w Misji na Marsa w Radiu RAM. Przepytają mnie Marcin Furmański i Krzysztof Janoś. Dziękuję za wspólną podróż!
 
Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
seksualność kobiet » miesiączka
Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
Babeczki, bądźcie bardziej kobiece, schowajcie swój okres - mówi nam kultura. Mówi to ustami osób każdej płci. Co świetnie widać na filmiku Skit Box ”I got tha flow”. Ale kobiety z tego wideo chcą być sobą, nie stosować się do norm społecznych za wszelką cenę i - właśnie - nie ukrywać swojej kobiecości.
 
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
seksualność kobiet » seks
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
Pod rozległym pojęciem seksu mieści się też niedostrzeżona jako odrębny impuls potrzeba bycia obejmowanym, otaczanym troską innej osoby, niańczonym i zapewnianym o miłości nie dlatego, że przyniosło się do domu pensję czy upiekło placek, ale po prostu dlatego, że się istnieje.
 
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
seksualność kobiet » wiadomości
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
Zapraszamy do magicznej podróży, podczas której Freya poprowadzi Cię w uzdrawiającą przestrzeń serca na spotkanie z Ixcocoa - Devą Kakao, odkrywając subtelne moce miłości, błogości i szczęścia.
 
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
seksualność kobiet » kultura
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
komentarze (3)
To jest w końcu najważniejsze w byciu kobietą – bycie seksownym kociakiem, który jest posłuszny swojemu panu. To mówił ”Zmierzch”, to mówiło ”Pięćdziesiąt twarzy Greya”, to mówi internetowa wyrocznia dla polskich nastolatków.
 
zobacz też

”Voca i Karo o seksie gadajo”: Like a virgin

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter