dział: miesiączka

Miłej miesiączki!

Voca Ilnicka
dodano: 2016.02.22
Życzył Ci ktoś kiedyś miłej miesiączki? Nie? A to szkoda! Ale my Ci życzymy! Miłych, przyjemnych miesiączek! Zobacz :)

m.jpg

Mówisz "mam okres" i co słyszy? Słowa litości, współczucia, a może o oburzenia? 

Popatrz, kiedy kichniesz, to co Ci mówią? "Współczuję Ci, że masz katar i się zaraz rozchorujesz?" Nie! Mówią Ci: na zdrowie!

Więc my dziś życzymy Ci miłej miesiączki!


Zobacz też:
Miesiączka: Dlaczego pokazywaliby niebieski płyn, skoro jest czerwony?
Erotyczny konkurs zimowy
Jak zrobić masaż joni (waginy)?

Aby przeczytać e-book o miesiączce, kliknij tutaj (pojawi się przekierowanie na stronę miesiaczka.com).


ebook o miesiaczce.jpg
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 2)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12016.02.18, 10:09

m.
alez trafilyscie z zyczeniami! dziekuje :)!
niesamowicie sie zlozylo, ze po tym jak wczoraj zaczelam czytac wasz ebook, dzis obudzilam sie w zakrwawionej poscieli (tak, intensywne krwawienie na początku pierwszy raz sprawiło, ze podpaska przeciekła i zabarwiłam prześcieradło). także dlatego, ze pierwszy raz od bardzo dawna nie budziłam sie w nocy z bólem (!!), wiec i nie wstałam by przebrać podpaskę.

jestem z tych kobiet, którym kilkanascie lat temu po prostu wręczono paczkę podpasek i tyle. nie lubiłam zeby wkładka odznaczala sie pod spodniami, nie chcialam by moj partner widział sznureczek tamponu spod bielizny, wstydziłam sie plamienia pojawiającego sie np. podczas seksu.
Wasz e book zaczelam czytac wczoraj i juz w nocy wydarzył się cud. moje cialo jest madrzejsze niż moj umysł, ktoremu wpojono rozne ograniczające przekonania.
Miłej miesiączki!
# 22016.02.18, 10:24

diana
czy jest mozliwe pozytywne zaprogramowanie swojej psychiki i ciała na miesiaczkę?
już wiem że tak, od niedawna przekonałam sie o tym,
lektura strony internetowej dedykowanej miesiączce, praca z samą sobą i swoim nastawienie negatywnym do samej miesiączki dały zaskakujący rezultat. zrozumiałam swoje ciało i co się z nim dzieje dzień po dniu, miesiąc po miesiącu. polubiłam te absolutnie wyjątkowe procesy i uczucia, polubiłam te zmiany, zaczęłam je szanować i nawet podziwiać.

a ciało mi sie odwdzięczyło .
pierwszy raz od kilkunastu lat nie łykałam proszków p/bólowych i rozkurczających.
pierwszy raz cieszyłam się, że mam miesiączkę
pierwszy raz to było dla mnie zachwycające, wręcz kojące uczucie.
oby tak za miesiąc, oby tak dalej.

podobne artykuły

Niech płynie łagodnie, czyli miesiączka bez bólu
Relacje kobiet, które uzdrowiły swój ból, często zaczynają się od stwierdzenia: „Teraz wiem, że mam miesiączkę, kiedy widzę krew”. Zazwyczaj tym słowom towarzyszy uśmiech ulgi i zadowolenia – że tak może być. I ja bym właśnie tak chciała dla Ciebie: żebyś mogła przez Twoje krwawienie przejść lekko, radośnie, bez bólu. Wiem, że jest to możliwe. Wierzę, że jeśli teraz czytasz te słowa, to jesteś coraz bliżej znalezienia sposobu na ukojenie swojego bólu.
 
Mama podarowała mi wstyd seksualności. Aby mnie chronić
Mnie też matka nauczyła wstydu, podarowała mi ten wstyd, bo w tamtym czasie, tamtym miejscu i przy tamtej świadomości, to był jedyny dar, który znała i który mogła mi przekazać, by mnie jakoś chronić.
 
Uzdrawianie doświadczenia miesiączki i przygotowanie córek
Wiele kobiet, jak te, o których czytałaś w tym rozdziale rozdziale, uzdrowiło bolesne doświadczenie związane z menstruacją i zaczęto odzyskiwać należne nam dziedzictwo: cielesną i menstruacyjną mądrość. Czyniąc to, kobieta przekazuje następnemu pokoleniu bardziej pozytywny obraz ciała i lepszy kontakt z cielesnością. W ten sposób uwalnia siebie i inne kobiety od patriarchalnej degradacji kobiecości i zwiększa szansę uzdrowienia kobiecych cyklów.
 
Ceremonia miesiączki dla córki – wprowadzenie
W innych rejonach świata popularne, konieczne i wyczekiwane, w Polsce powoli odzyskują swoje miejsce w naszej kulturze – co takiego? Ceremonie pierwszej miesiączki, zwane także ceremoniami Pierwszej Krwi. Na tym spotkaniu porozmawiamy o tym, dlaczego warto zorganizować swojej córce czy jakiejkolwiek znajomej dziewczynce taką ceremonię, jak może to wyglądać i jakie dary można złożyć u jej stóp na tę drogę stawania się seksualną kobietą, Czerwoną Boginią.
 
Fu Yuanhui ma okres na olimpiadzie
Chińska pływaczka powiedziała otwarcie, że nie popłynęła tak dobrze, jak mogła, bo dostała okres. Polskie media piszą, że ”przyznała”, jakbyśmy do okresu wciąż musiały się przyznawać. Jak do zbrodni.
 

najnowsze artykuły

„Zdążę wyjąć”, czyli o tym, że ciąża nie bierze się z masturbacji
seksualność kobiet » artykuły
„Zdążę wyjąć”, czyli o tym, że ciąża nie bierze się z masturbacji
komentarze (3)
Założę się, że gdyby mężczyźni – zamiast ciążowego brzucha – mieli np. status na fejsie typu „Adam jest w ciąży z Basią” (i ciekawe co na to jego żona), to „nielubienie prezerwatyw” nie byłoby tak popularne, a metoda „zdążę wyjąć” przyprawiałaby o palpitacje serca i nieprzespane noce nie tylko „rozhisteryzowane” kobiety. Sądzę też, że szybko okazałoby się, że prawo do aborcji Polsce nagle postrzegane jest jako prawo człowieka, a nie „mordowanie niewiniątek”, bo nagle stałoby się potrzebne mężczyznom.
 
Całkowita kontrola nad kobiecą seksualnością
seksualność kobiet » kultura
Całkowita kontrola nad kobiecą seksualnością
W czasach pokoju i dobrobytu zarówno przyjemność, jak i macierzyństwo były kwestiami osobistymi, intymnymi doświadczeniami, do których zachęcano i które chwalono. Poeci pisali o kobiecych orgazmach, o ”muszelkach” czy innych ”różanych pączkach”, a malarze i rzeźbiarze przedstawiali je w swoich dziełach.

Ale jak tylko nadchodził kryzys - polityczny, ekonomiczny, religijny albo wszystkie jednocześnie - i w społeczeństwie zaczynał panować strach, pierwszym symptomem tego, że zbliżają się konserwatywne rządy autorytarne, była zmiana w postrzeganiu kobiet. Nawet nie praw kobiet, ale ich pozycji. Słowa stają się bardziej wulgarne.
 
Pozytywnie o porodzie
seksualność kobiet » linki
Pozytywnie o porodzie
komentarze (2)
Pozytywnie o porodzie, grupa wsparcia założona i prowadzona przez trzy doule z Warszawy, jest częścią międzynarodowej sieci grup wsparcia Positive Birth Movement, założonej przez Milli Hill w Wielkiej Brytanii (www.positivebirthmovement.org).
 
Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
seksualność kobiet » wiadomości
Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
W piątek 21 października we Wrocławiu startuje cykl spotkań-warsztatów dla kobiet i mężczyzn. Będziemy wypracowywać NOWY SPOSÓB podejścia do seksualności w gronie Bogiń i Bogów.
 
Wibrator za szczerość - rozstrzygnięcie
seksualność kobiet » wiadomości
Wibrator za szczerość - rozstrzygnięcie
Jestem wzruszona. Poruszona. Szczęśliwa i radosna. Kocham moją pracę i kocham Seksualność Kobiet. A co mnie nakłania do takich wyznań i dlaczego czuję euforię? Ano dlatego, że w ostatnim czasie dostałam od Was tyle cudownych, pięknych, ujmujących, rozczulających, potężnych i jeszcze raz – pięknych! - artykułów, że serce rośnie, dusza śpiewa i chce mi się żyć! :)
 
zobacz też

„Kobiety mnie przyjęły” - ceremonia pierwszej miesiączki

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter