dział: kalendarium

2017.09.16. Wrocław - Moje ciało by chciało...

dodano: 2017.09.03
Dawno, dawno temu moje ciało chciało, abym chodziła w sukience. Ale nie umiałam. Chciało się wygrzewać na plaży. Ale nie umiałam pójść na plażę. Chciało pływać w cudownej, orzeźwiającej wodzie. Ale tego też nie umiałam. Chowałam swoje ciało, akceptowałam je na wyrywki, a o miłości do niego to mi się nawet nie śniło. :)

cialo-by-chcialo-660.jpgfot. Anna Smarzyńska


Ale w końcu stało się - wyciągnęłam sukienkę z szafy - taką przed kolano. Kupiłam strój na basen - ten zakup to była męczarnia, bo w każdym wyglądałam strasznie! A potem... zaczęłam regularnie bywać na plażach, basenach, w saunach... Moja ciało dostało tyle sukienek, słońca, wody, plaż nudystów, ile tylko chciało! 

Nagle się okazało, że to nie moje ciało blokuje mi radość życia, tylko że ja ją sobie blokuję, oskarżając moje nogi o to, że są nie takie, moje uda, moje biodra, piersi, pośladki... wszystko. 

Znasz to ze swojego życia? :)
Chcesz wyjść poza ocenę, lęk i brak akceptacji związany z ciałem?:) To zapraszam na tę miłosną lekcję do własnego ciała! Dzielę się doświadczeniem, i widzę, że to działa też dla innych kobiet. ♥ Wyjdziesz stąd z akceptacją siebie i Twojego cudownego ciała. ♥

Tu będziemy patrzeć na siebie z miłością i życzliwością.
Przyjmować ciało takim, jakie jest. Wszystkie jego części.
Wchodzić w emocje, schematy myślowe, kody kulturowe.
Kochać, kochać, kochać każdą swoją komórkę! :)

Aby potem z lekkością założyć sukienkę albo spodnie, i żeby z lekkością je zdjąć; aby na masażu się relaksować, bez myślenia o tym, jak się wygląda, aby kochać się, bez myślenia o tym, jak prezentują się w tym seksie uda, brzuch lub piersi, po prostu aby poczuć się Boginią w tym własnym ciele! Aby dać ciału to, czego potrzebuje - słońca, wody, plaży nudystów na Wyspach Kanaryjskich albo sauny we wrocławskim aquaparku. :) 

Prowadząca: Voca Ilnicka

Sobota, 16 września
g. 9.30-14.00
cena: 100 zł, zaliczka: 50 zł
Dla zdecydowanych przy wpłacie zaliczki do 7.09, 30% zniżki :)
Wrocław, zapisy: b.ilnicka@gmail.com, tel. 792667769
 

najnowsze artykuły

Jesteś z waginy!
seksualność kobiet » kultura
Jesteś z waginy!
Skąd jesteś? Z Radomia? Z Warszawy? Z waginy jesteś! Mówi Ci to nie tylko Michalina Wisłocka, ale i Pussy Riot. Warto posłuchać.
 
Kobieta i krew w obiektywie Jackie Dives
seksualność kobiet » miesiączka
Kobieta i krew w obiektywie Jackie Dives
Co mi przychodzi do głowy? 10 lat temu nie widziałam jeszcze takich sesji. Kocham wszystkie sesje dotyczące miesiączki, dlatego też dużo takich zdjęć mogliście i mogłyście zawsze zobaczyć na portalu. Ta oczarowała mnie szczególnie.
 
Reklama z czerwoną krwią zamiast niebieskiego płynu
seksualność kobiet » miesiączka
Reklama z czerwoną krwią zamiast niebieskiego płynu
Czekałam, czekałam i się doczekałam. Kolejny argument na to, że świat się zmienia. :) Co prawda nie leci w polskiej telewizji ani kinach, ale i tak miło popatrzeć. :)
 
Action man. Seria specjalna: Pan Domu
seksualność kobiet » sztuka nowoczesna
Action man. Seria specjalna: Pan Domu
komentarze (3)
Przedwczoraj montowałam swoją pracę na wystawie. Na różowej półce przypominającej domek układałam moich nieco ulepszonych Action Manów. Podszedł 7-letni chłopiec i zapytał zdziwionym głosem:
 
Jak przestać krytykować siebie (i inne kobiety?)
seksualność kobiet » artykuły
Jak przestać krytykować siebie (i inne kobiety?)
Da się. Sposób jest prosty i ujawniam go w filmiku. Po prostu obejrzyj i zastosuj!

I uwaga - miej intencje, aby nie krytykować, ale nie wymagaj od siebie radykalnej i trwałej zmiany w 10 minut. Rób to przez miesiąc, aż Ci się utrwali. Powodzenia!
 

zobacz też

„Kobiety mnie przyjęły” - ceremonia pierwszej miesiączki

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter