dział: kalendarium

2017.04.8. Wrocław - Tajemnica kobiet. Czego Ci nie powiedzą o okresie i kobiecości

dodano: 2017.02.02
Złam tabu, wyjdź poza stereotyp i poznaj tajemnicę kobiet, która skrywana jest nawet przed kobietami!

tajemnica-kobiet660.jpg

Zapisz się na ten warsztat, szczególnie jeśli jesteś mężczyzną i:

- chcesz lepiej zrozumieć swoją partnerkę (dziwią Cię jej zachowania? czasem ma mnóstwo energii a czasem chce się schować pod kołdrą?). 

-chcesz wesprzeć córkę w tym, jaką kobietą się ona staje u Twojego boku (bo to Ty zawsze będziesz dla niej wzorcem mężczyzny). UWAGA! Twoja córka nigdy nie jest za mała, żeby się od Ciebie uczyć o kobiecości - nawet, jeśli dziś ma półtora roku - obserwuje Cię i zapamiętuje. :)

-ciekawią Cię kobiety i wszystko, co z nimi związane - chcesz je znać lepiej, niż same one znają siebie. :)

Zapisz się na ten warsztat, szczególnie jeśli jesteś kobietą i:

-chcesz zrozumieć, o co chodzi z cyklem księżycowym, bo niby o nim słyszałaś, ale wszystko to jest Ci dalekie i zagmatwane.

-okres jest dla Ciebie udręką, ból zwala Cię z nóg i wyłącza z życia,

-kochasz swoje ciało i chcesz otwarcie celebrować swoją kobiecość, cykliczność i taką postawę pełną szacunku dla kobiecości przekazywać dalej - może Twojemu partnerowi, dziewczynie albo dzieciom płci obojga...

Na zajęciach:
-wiedza nt. cyklu księżycowego i tego, jak wpływa on na kobiece ciało, skąd skoki energii, smutki i euforie,

-rozprawienie się z mitem, że "trochę musi boleć",

-rytuał wprowadzający kobiecą krew do wspólnej kobieco-męskiej przestrzeni społecznej - mężczyźni przez wiele lat byli wykluczeni, dlatego tak wielu nie rozumie kobiet (swoich żon, córek, współpracownic, koleżanek), kobiety zaś przyuczone są wszystko nt. cyklu i krwi ukrywać - i stąd tyle tarć i nieporozumień.

Przyjdź. Po prostu to przeżyj. 4 godziny - i zupełnie inna perspektywa na relacje damsko-męskie, miesiączkowy ból czy "niehigieniczną" krew. 

Prowadzi Voca Ilnicka, przewodniczka po kobiecej seksualności, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl, popularyzatorka pozytywnego i życzliwego podejścia do cielesności i seksualności; autorka e-booka „Seksualność kobiet” i współautorka książki „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki”. Jej wypowiedzi znajdziesz m.in. radiu Tok Fm, Radiu RAM, TVN Style, TVP2, „Wysokich Obcasach”, „Sensie”, „Polityce”, „Elle” itp. 
O cyklu i miesiączce uczyła się u polskiej guru w tym zakresie - Natalii Miłuńskiej. 

Kiedy? Gdzie?
8.04.2017, g. 15.30-19.30
ul. Chełmońskiego 30, Rozwijalnia

Zgłoszenia: b.ilnicka@gmail.com
lub tel. 792667769

Cena: 97 zł

-*------*------*-
Na spotkaniu możliwość zakupienia książki 
"7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki"
 

komentuj

autor:


najnowsze artykuły

O po-rodzie, czyli co do Twojego porodu ma Twoja babcia?
seksualność kobiet » macierzyństwo
O po-rodzie, czyli co do Twojego porodu ma Twoja babcia?
Co robiłam wczoraj w nocy? Wczoraj w nocy oglądałam wywiad o tym jak na poród wpływa Twój ród, rodzina. To, jaki jest Twój poród, według Anny Brzozowskiej jest powiązane z tym, jakie rzeczy działy się w przeszłości kobietom i mężczyznom z rodów dziecka; czy mamie, babci łatwo było urodzić?
 
Każdy wymiar macierzyństwa
seksualność kobiet » macierzyństwo
Każdy wymiar macierzyństwa
Macierzyństwo okiem fotografki to wniknięcie do wyjątkowego świata. Pierwsze miesiące macierzyństwa to mocne przeżycie emocjonalne, ale i – a może przede wszystkim – starcie ze swoją fizycznością.
 
Czy łysa kobieta może być atrakcyjna?
seksualność kobiet » kultura
Czy łysa kobieta może być atrakcyjna?
komentarze (4)
Przeprowadzając wywiad do książki, usłyszałam od dziewczyny, która straciła włosy i od jakiegoś czasu nosi perukę, że kobieta łysa w żaden sposób nie jest atrakcyjna.
 
Głaskanki-przytulanki we Wrocławiu 12 sierpnia
seksualność kobiet » wiadomości
Głaskanki-przytulanki we Wrocławiu 12 sierpnia
Ukoj nerwy, zrelaksuj się, zawrzyj nowe znajomości – przytul się z nami i przekonaj, że dotyk to magia! Przytulanie wzmacnia odporność, zmniejsza stres i sprawia, że robi nam się bardzo przyjemnie! Zapisz się na Głaskanki-Przytulanki już dziś!
 
Czy chcesz, żeby on kojfnął w łóżku? „Zapładniacze” bez recepty, „reproduktorki” bez antykoncepcji – róbcie dzieci za wszelką cenę!
seksualność kobiet » mówię: nie!
Czy chcesz, żeby on kojfnął w łóżku? „Zapładniacze” bez recepty, „reproduktorki” bez antykoncepcji – róbcie dzieci za wszelką cenę!
komentarze (1)
Zaburzenia erekcji są aż nazbyt często oznaką poważniejszych schorzeń, o czym się zapomina, traktując także mężczyzn przedmiotowo.
 


zobacz też

„Szybki kurs pisania scenariuszy erotycznych dla kobiet”

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter