dział: kalendarium

2017.04.8. Wrocław - Tajemnica kobiet. Czego Ci nie powiedzą o okresie i kobiecości

dodano: 2017.02.02
Złam tabu, wyjdź poza stereotyp i poznaj tajemnicę kobiet, która skrywana jest nawet przed kobietami!

tajemnica-kobiet660.jpg

Zapisz się na ten warsztat, szczególnie jeśli jesteś mężczyzną i:

- chcesz lepiej zrozumieć swoją partnerkę (dziwią Cię jej zachowania? czasem ma mnóstwo energii a czasem chce się schować pod kołdrą?). 

-chcesz wesprzeć córkę w tym, jaką kobietą się ona staje u Twojego boku (bo to Ty zawsze będziesz dla niej wzorcem mężczyzny). UWAGA! Twoja córka nigdy nie jest za mała, żeby się od Ciebie uczyć o kobiecości - nawet, jeśli dziś ma półtora roku - obserwuje Cię i zapamiętuje. :)

-ciekawią Cię kobiety i wszystko, co z nimi związane - chcesz je znać lepiej, niż same one znają siebie. :)

Zapisz się na ten warsztat, szczególnie jeśli jesteś kobietą i:

-chcesz zrozumieć, o co chodzi z cyklem księżycowym, bo niby o nim słyszałaś, ale wszystko to jest Ci dalekie i zagmatwane.

-okres jest dla Ciebie udręką, ból zwala Cię z nóg i wyłącza z życia,

-kochasz swoje ciało i chcesz otwarcie celebrować swoją kobiecość, cykliczność i taką postawę pełną szacunku dla kobiecości przekazywać dalej - może Twojemu partnerowi, dziewczynie albo dzieciom płci obojga...

Na zajęciach:
-wiedza nt. cyklu księżycowego i tego, jak wpływa on na kobiece ciało, skąd skoki energii, smutki i euforie,

-rozprawienie się z mitem, że "trochę musi boleć",

-rytuał wprowadzający kobiecą krew do wspólnej kobieco-męskiej przestrzeni społecznej - mężczyźni przez wiele lat byli wykluczeni, dlatego tak wielu nie rozumie kobiet (swoich żon, córek, współpracownic, koleżanek), kobiety zaś przyuczone są wszystko nt. cyklu i krwi ukrywać - i stąd tyle tarć i nieporozumień.

Przyjdź. Po prostu to przeżyj. 4 godziny - i zupełnie inna perspektywa na relacje damsko-męskie, miesiączkowy ból czy "niehigieniczną" krew. 

Prowadzi Voca Ilnicka, przewodniczka po kobiecej seksualności, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl, popularyzatorka pozytywnego i życzliwego podejścia do cielesności i seksualności; autorka e-booka „Seksualność kobiet” i współautorka książki „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki”. Jej wypowiedzi znajdziesz m.in. radiu Tok Fm, Radiu RAM, TVN Style, TVP2, „Wysokich Obcasach”, „Sensie”, „Polityce”, „Elle” itp. 
O cyklu i miesiączce uczyła się u polskiej guru w tym zakresie - Natalii Miłuńskiej. 

Kiedy? Gdzie?
8.04.2017, g. 15.30-19.30
ul. Chełmońskiego 30, Rozwijalnia

Zgłoszenia: b.ilnicka@gmail.com
lub tel. 792667769

Cena: 97 zł

-*------*------*-
Na spotkaniu możliwość zakupienia książki 
"7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki"
 

komentuj

autor:


najnowsze artykuły

Kurs Akceptacji Ciała. 5-tyg. podróż do serca samoakceptacji
seksualność kobiet » wiadomości
Kurs Akceptacji Ciała. 5-tyg. podróż do serca samoakceptacji
Chcesz się poczuć dobrze w swoim ciele? Rozgościć się w sobie i cieszyć się sobą? Nabrać większej pewności siebie w życiu i sypialni? Zapisz się na Kurs Akceptacji Ciała – to 5-tygodniowa przygoda pełna miłości.
 
Sekretnik kobiecej waginy. Przeczytaj mój ebook!
seksualność kobiet » artykuły
Sekretnik kobiecej waginy. Przeczytaj mój ebook!
Sekretnik Kobiecej Waginy to zupełnie inny przewodnik po życiu seksualnym dla mężczyzn i kobiet. Nie znajdziesz takiego w sklepach. Studiuję seksualność od jest strony praktycznej i wiem, co Was najczęściej interesuje. O tym piszę. Bez ogródek. Bez owijania w bawełnę. Konkretnie i prosto. I prosto z serca.
 
Poronienie
seksualność kobiet » macierzyństwo
Poronienie
Gdyby nie te dzieci, nie dowiedziałabym się o sobie tylu rzeczy. O swoim związku. O przyjaciołach. O najstarszym dziecku. O rodzinie. O świecie.Jestem silną kobietą. Jestem najwłaściwsza mamą dla moich dzieci. Jestem wrażliwym, czułym i troskliwym człowiekiem. Jestem mądra.
 
„Świadomość seksualna - na co mi to?” - nasz matronat
seksualność kobiet » wiadomości
„Świadomość seksualna - na co mi to?” - nasz matronat
Dlaczego kwestia świadomości seksualnej wywołuje tyle emocji, a nawet frustracji? Jak można podnieść poziom własnej świadomości seksualnej?
 
Kubeczki menstruacyjne dla diablic, czyli zestaw Fun Cup
seksualność kobiet » miesiączka
Kubeczki menstruacyjne dla diablic, czyli zestaw Fun Cup
O kubeczkach już pisałam kilka razy, ale o kubeczkach dla diablic jeszcze ani razu. Właśnie dostałam do recenzji kubeczki firmy Fun Factory, które przypominają diabelskie rogi, więc jest okazja przypomnieć, że kubeczek menstruacyjny to wygoda, a w wersji Fun Factory także trochę zabawka (Wasze dzieci je pokochają!). W każdym razie dla mnie (tak, miałam niezły ubaw, gdy pierwszy raz próbowałam go wyciągnąć.)
 zobacz też

„Porady bezwstydnej dziewczyny – rozkosze niegrzecznego seksu”

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter