dział: kalendarium

2013.09.20. Warszawa - Peruquois - Głos Bogini

dodano: 2013.09.11
Zapraszamy na wielkie wydarzenie! W końcu Peruquois zagości w Polsce we wrześniu z warsztatem dla kobiet a w pierwszym kwartale przyszłego roku z koncertem.

Peruquois - zwana Głosem Bogini - piosenkarka i kompozytorka z Australii, prowadząca warsztaty dla kobiet. Tworzy unikalną i bezpieczną przestrzeń na odkrycie i doświadczenie swojej prawdziwej kobiecości.

”Powrót do łona kobiecości”
WARSZTAT JOGI GŁOSU
Warszawa, 21 wrzesień 2013 r. sobota
KRĄG KOBIET
Warszawa, Splot Artystyczny Śniadeckich 17, piątek godz.19


DOŁĄCZ DO NAS, ODKRYJ SIŁĘ KOBIET, POCZUJ GŁĘBIĘ KOBIECOŚCI !


Czy jesteś gotowa na podróż do źródła swojej kobiecości? Poznaj swój prawdziwy głos! Poznaj siebie! I nie musisz umieć śpiewać. To, co odkryjesz może bardzo Cię zaskoczyć... 
Zapraszamy na 4,5 godzinny warsztat dla kobiet z Peruquois, podczas którego zabierze nas w podróż do samego centrum kobiecości. To wyjątkowe spotkanie gromadzi na całym świecie od 100 do 150 uczestniczek. 


"Według wielu mitów dzieło stworzenia dokonało się przez dźwięk lub słowo wypowiedziane głośno, szeptem, niedosłyszalnym tchnieniem. Śpiew w mitach wypływa z tajemniczego źródła, które napełnia mądrością stworzenie - wszystkie zwierzęta, ludzi, drzewa, rośliny, wszystko, co go słyszy. Gawędziarze mówia, że wszystko, co ma "soki żywotne", ma zdolność do śpiewu.(...)
Hymn stworzenia wywołuje psychiczne przemiany. (...) Pieśń to szczególny język, który osiąga to, czego nie może mowa. (...) 
Zatem śpiewanie pieśni i używanie serca jako bębna to akty mistyczne, rozbudzające pokłady psychiki, do których na co dzień się nie zagląda i których na co dzień się nie używa. Pneuma, boski oddech nas ogarniający, otwiera szczeliny, rozbudza zdolności niedostępne w inny sposób. Trudno przewidzieć, co sie konkretnie otworzy w poszczególnym człowieku dzięki bębnieniu i śpiewaniu, bo są to rzeczy przedziwne i niespodziewane. Można jednak byc pewnym, że cokolwiek powstanie, będzie przepełnione świętością i przykuwająco piękne."

fragm. z książki "Biegnąca z wilkami" Clarissa Pinkola Estés

O kręgu kobiet

Krąg kobiet jest specjalną formą spotkania, gdzie możemy być razem w bezpiecznej i pełnej zaufania przestrzeni bez osądzania i krytykowania, w pełni sobą. Peruquois, uosobienie tajemnicy kobiecości, opowie nam o jej esencji, sposobach na odzyskanie poczucia zaufania i siostrzeństwa między kobietami, sposobach na zazdrość, o świętości naszych piersi i łona, relacjach z mężczyznami i orgazmach. Poczujesz jak może być między kobietami, gdy szacunek, miłość i wzajemny podziw są naczelnymi wartościami. Spotkasz przewodniczkę do źródła kobiecości w Tobie. Otulisz się i odżywisz tym, czego nam kobietom brakuje na co dzień - miękkością, łagodnością i pięknem, które ma ogromną moc. Będziesz mogła zadać Peruquois pytanie - anonimowo na kartce, jeśli jesteś nieśmiała lub na głos. Będziesz mogła także osobiście przekonać się, czy chcesz dołączyć do warsztatu dla kobiet odbywającego się następnego dnia.
To będzie wyśmienita celebracja naszej kobiecości i odzyskanego siostrzeństwa, gdzie jest miejsce i na śmiech i na łzy! Nie może Cię zabraknąć!


O warsztacie

Ta pulsująca razem wspólnota nieznanych wcześniej sobie kobiet, staje się bardzo szybko jak jedna kobieta. Razem tworzy potężny wir energii, dzięki któremu każda z kobiet może poczuć siebie jako czyste źródło kobiecości.

To unikalna, bezpieczna przestrzeń warsztatowa, aby siebie odsłonić, zanurzyć się w swojej zmysłowości i wrażliwości, odnowić swoją niewinność i otworzyć głos pierwotnej natury. Zestruj się z odżywiającą wibracją Matki Ziemi. Za pomocą starożytnych technik wokalnych, zanuć z głębi swojego łona i otwórz swoje ciało. Nie musisz umieć śpiewać!

Co się będzie działo?

Podczas warsztatu doświadczymy świadomego oddychania, starożytnych melodii i dźwięków, różnych form pracy z głosem, ruchu i tańca (Madala, Tribal i in.). Bardzo szybka i jedyna w swoim rodzaju droga prosto do esencji kobiecości. Najpierw połączymy się z ciałem poprzez ruch, aby następnie rozpoczać 4-godzinną podróż w głąb siebie. Podróż ta oczyści i przebudzi naszą zapomnianą pierwotną kobiecą zmysłowość. Doświadczymy naszej prawdziwej natury w połączeniu z innymi kobietami i tym co nas wszystkie łączy.

Warsztat z Peruquois to przełamywanie własnych barier i pozwolenie sobie na zrobienie czegoś, o co się nigdy siebie nie podejrzewało. Dla tych, które śpiewają i chcą się rozwijać i dla tych, które nie śpiewają i chcą wydobyć z siebie swój prawdziwy głos - taki, który może poruszyć ściany! Warsztat z Peruquois daje możliwość rozumienia siebie oraz narzędzia do pracy nad sobą i swoim instrumentem...Jak zaczęła się podróż dla Peruquios?

Siedem kobiet spotkało się na pustyni u podnóży gór Sierra Blanca w Nowym Meksyku w 1999 roku na ceremonii dla chorego i umierającego uzdrowiciela. Poprzez śpiew i wspólne starożytne intonacje i mantry przywoływały zjednoczoną miłość ziemi i kosmosu. Pojawiła się ogromna moc, która miała uzdrawiające właściwości. Każda z kobiet ją otrzymała, jak i starzec, dla którego odbywała się ta ceremonia. To co tam się pojawiło Peruquois nosi w sobie i dzieli się tym wszędzie, gdzie spotyka się z kobietami. Zaczęła od małych grup, jednak czym większa grupa, tym silniej działająca energia.

Kiedy kobieta oddaje się miłości, jej całe ciało zostaje przesiąknięte niewinnym, czystym, pierwotnym stanem bycia. Wystarczy, że jedna kobieta poddaje się źródłu, a tworzy się synergiczny efekt ekstazy, który rozprzestrzenia się w całej grupie. Penetruje on ciało na poziomie komórkowym i przywraca pierwotną naturę oraz zaufanie w siostrzeństwo między kobietami. Łączy kobiety zamiast oddzielać. 

Jej wizja to tworzenie tych wirujących skupisk energii kobiecej na całym świecie, aby każda kobieta mogła bezpośrednio doświadczyć esencji kobiecej. Ten zjednoczony, pierwotny głos kobiet dostraja każdą kobietę z powrotem do oryginalnej esencji. Wtedy kobieta staje się w na powrót pełni zmysłowa, obudzona ze stanu codziennego życia jak w letargu na autopilocie.


O Peruquois:

Jej głos ma moc zatrzymać czas i otworzyć drzwi misterium, gdzie spotykamy esencję kobiecości. Śpiewa, komponuje, występuje na scenie, nagrywa albumy oraz prowadzi warsztaty kobiece na całym świecie. Wytyczyła drogę kobietom do przebudzenia swojej kobiecości wolnej od wstydu, winy, wątpliwości, w całkowitym połączeniu ze sobą i Ziemią. Jej wiedza na temat energii i rytmu, w jakim płynie kobiece ciało oraz jej znajomość samouzdrawiania poprzez dźwięk i głos odbijają się szerokim echem w kobiecym świecie. Kochana w wielu krajach.

Wyszkolona jako muzyk jazzowy, inspiruje się muzyką rdzennych plemion Ameryki oraz klasyczną muzyką hinduską i dalekowschodnią. W jej utworach znajdziemy także elektroniczne brzmienia. Nazywana “Głosem Bogini”, Peruquois jest ekspresją kobiecej duszy muzyki. Jej twórczość wyraża namiętną podróż do pełni człowieczeństwa oraz odbija tęsknotę za nieskalanym źródłem miłości i przebudzeniem. Jest twórczynią głębokich praktyk “Yogi głosu” i “Wokalnej Tantry”, które są podstawą warsztatów gromadzących każdorazowo 100-150 kobiet. Będąc w światowej trasie od 1997 roku, jest jak latarnia wyznaczająca drogę do Domu.

Dyskografia

ALBUMY SOLO: Awaken the Snake 2000, The Sacred Opening 2003, Love’s Deepest Calling 2006, Opening the Sacred Voice 2009
ALBUMY Z WARSZTATÓW: Vocal Yoga 2009
WSPÓLNE ALBUMY: Breathing Love 2010
SINGLE: Here I Am Beloved

Jej strona: http://www.peruquois.com/


Informacje organizacyjne

Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat. Uprzedzamy, że wydarzenia z Peruquois cieszą się ogromną popularnością i może nie być miejsc. Gwarancję miejsca daje tylko rejestracja = email zgłoszeniowy + zadatek. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

WARSZTAT
~ Termin warsztatu: 21 września 2013r., sobota godz. 16-21
~ Miejsce: Warszawa, Centrum Konferencyjne Zielna, ul. Zielna 37, przy stacji metra Świętokrzyska
~ Inwestycja: Przy wpłacie zadatku do 19.09: 260 pln. Cena przy drzwiach (bez wcześniejszego zadatku): 300 pln. Promocja do 30.07 za wczesną rejestrację: 210 pln.
~ Rejestracja = email + zadatek
~ Zadatek za warsztat (bezzwrotny) w wysokości 100 pln. Płatny przelewem do 10.09.2013. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail.
~ Warsztat tłumaczony z j.angielskiego na j.polski
~ Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

KRĄG
~ Termin: 20 września 2013r., piątek godz. 19 - 22
~ Miejsce: Warszawa, Splot Artystyczny, ul. Śniadeckich 17
~ Inwestycja: Przy wpłacie na konto do 18.09: 50 pln (kwota promocyjna jest bezzwrotna, nie podlega także zamianą osób). Cena przy drzwiach: 70 pln.
~ Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail.
~ Spotkanie tłumaczone z j.angielskiego na j.polski

 

komentuj

autor:


najnowsze artykuły

Czy chcesz, żeby on kojfnął w łóżku? „Zapładniacze” bez recepty, „reproduktorki” bez antykoncepcji – róbcie dzieci za wszelką cenę!
seksualność kobiet » mówię: nie!
Czy chcesz, żeby on kojfnął w łóżku? „Zapładniacze” bez recepty, „reproduktorki” bez antykoncepcji – róbcie dzieci za wszelką cenę!
komentarze (2)
Zaburzenia erekcji są aż nazbyt często oznaką poważniejszych schorzeń, o czym się zapomina, traktując także mężczyzn przedmiotowo.
 
Pigułka po - ostatnie chwile, aby ją kupić bez recepty. Tylko do 22 lipca 2017
seksualność kobiet » wiadomości
Pigułka po - ostatnie chwile, aby ją kupić bez recepty. Tylko do 22 lipca 2017
Dziś i jutro ostatnie dwa dni pigułki po. Od niedzieli będzie ona dostępna tylko na receptę. Życzymy, abyście trafiali i trafiały do życzliwych lekarzy ”bez sumienia”. :P
 
Jak dopieścić partnera? Powiedz mu, że uwielbiasz...
seksualność kobiet » artykuły
Jak dopieścić partnera? Powiedz mu, że uwielbiasz...
komentarze (1)
Co to za człowiek? Jakie są jego fantazje? Jakie są jego marzenia? Co lubi w łóżku? Czego chce doświadczyć? Czy ujawnił Ci swoje tajemnice?
 
Cycki w porno i cycki w tramwajach, czyli moje życie bez stanika
seksualność kobiet » moje ciało
Cycki w porno i cycki w tramwajach, czyli moje życie bez stanika
komentarze (3)
Moje życie bez stanika jest takie samo, jak ze stanikiem, tylko, ku własnemu zdziwieniu, mogę teraz swobodniej oddychać.
 
Dlaczego Twoja dziewczyna zmienia się w jędzę?
seksualność kobiet » artykuły
Dlaczego Twoja dziewczyna zmienia się w jędzę?
komentarze (3)
Heteroseksualni mężczyźni powinni sobie zadać pytanie: „czy chcę mieć za żonę Boginię czy jędzę?”
Bo fizjologia nie przewiduje dla kobiet stanów pośrednich.
 


zobacz też

„Obrzezanie” kobiet. Klitoridektomia w praktyce, cz. 2.

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter