dział: gadżety

We-Vibe 4, czyli intensywne wibracje

Voca Ilnicka
dodano: 2015.10.21
We-Vibe został zaprojektowany do seksu partnerskiego, czyli klasycznej penetracji, jakkolwiek można go używać także do innych celów (i całkiem nieźle się do tego nadaje).

we-vibe--rozowy.jpg

Pamiętam, gdy pierwszy raz zobaczyłam reklamę We-Vibe – pomyślałam, że to jakiś geniusz wynalazł. Teraz We-Vibe 4 przyszedł do mnie ze sklepu Secret Place i w końcu miałam możliwość użyć oryginału (gdyż wcześniej w moje ręce trafiła Tiani, czyli wariacja Lelo na temat We-Vibe)


Wykonanie i dodatki


Wibratorek dla par trafił do mnie zapakowany w ładne tekturowe pudełko, w którym mieści się również ładowarka (zamykana od góry plastikiem – świetna sprawa, jeśli ktoś np. ma koty i nie chce mieć wibratora w sierści), kabelek do ładowania przez USB oraz pilot i instrukcja obsługi (również po polsku – hurra!). Jak dla mnie zabrakło tutaj satynowego woreczka, do którego można włożyć wibratorek z pilotem, saszetki z lubrykantem oraz przejściówki, dzięki której można ładować wibrator bezpośrednio z gniazdka. Za to, jak napisał producent, wibrator można połączyć ze smartfonem.


wevibe-dodatki.jpg

W dodatkach zamykana ładowarka na USB (biała - po prawej)


Sam wibratorek jest nieduży, pokryty silikonem w kolorze ciemnoszarym. Ma kształt litery U (lub może V) o dwóch różnej grubości ramionkach. Silikon jest raczej śliski niż matowy, co sprawia, że pyłki nie czepiają się do niego tak bardzo jak do matowego (co osobiście uważam, że bardzo ważne, bo nie ma nic gorszego, jak latanie do chwilę pod kran, żeby zmyć z wibratora paprochy). Wewnętrzne części ramionek mają delikatne karbowania (tam, gdzie stykają się ze strefą G oraz zewnętrzną częścią łechtaczki), na zewnątrz zaś opisane są nazwą urządzenia (We-Vive 4 plus). Na końcu ramienia od łechtaczki jest też mały przycisk, którym można włączyć wibrator i zmieniać tryby wibracji. Włączać, wyłączać oraz zmieniać tryby można też za pomocą malutkiego pilocika (którym, o ile dobrze nam się wydaje, udało nam się także wyłączyć radio). Rozpieszczona przez gadżety Lelo, których piloty wibrują tym samym trybem, którym wibruje zabawka (co jest bardzo wygodne, gdy chcesz pieścić kogoś na odległość, bo wiesz, co mu robisz), teraz byłam niemile zdziwiona, że mój partner zmienia tryby, nie wiedząc, jakie wibracje mi zadaje – no ale przecież tego nie czuł.


wevibe4-rozgiecie.jpg

Maksymalne bezpieczne rozgięcie wibratora


Zabawa solo i w parze


Wibrator przeznaczony jest głównie do stymulowania kobiety podczas stosunku (dopieszczona jest łechtaczka, a także strefa G). Wibracje mogą przenosić się także na mężczyznę, ale potrzeba do tego odpowiedniej pozycji (z naszych testów wyszło, że sprzyjają temu raczej pozycje od tyłu, niż twarzą w twarz). Według własnej fantazji wibratora, który ma naprawdę mocne wibracje (a ich moc można ustawić tylko w dwóch trybach: mocniejsze i słabsze), można także We-Vibe używać do pieszczot bez stosunku (włożony do waginy całkiem nieźle się w niej trzyma, a gdy się założy majtki i spodnie, spokojnie można z nim spacerować nie tylko po domu, ale i po mieście) albo też dopieszczać nim partnera, gdyż kształt litery U wręcz zachęca, aby We-Vibe zacisnąć wokół penisa (szczególnie jego główki). Na dodatek wibratorek jest wodoodporny, więc można go wziąć pod prysznic, do wanny albo i nad jezioro. Mnie, przy samodzielnym użyciu, pomimo tego że ramię przeznaczone do wkładania do środka jest naprawdę niewielkie, dawał złudzenie bycia penetrowaną i za to chcę go pochwalić – to naprawdę ciekawe odczucie! Jednocześnie w środku wciąż pozostawało tylko miejsca, że spokojnie można było zmieścić nawet duże dildo, a już z pewnością penis partnera.ve-vibe4-g-spot.jpg

Ramię do stymulacji strefy G


Doskonałe czy beznadzieje?


Jeśli chodzi o wibratory podobne do We-Vibe (a jest ich trochę na rynku), to do tej pory słyszałam dwie opinie: że są doskonałe lub że są beznadzieje. Widocznie kobiety można podzielić na te, które mają podzielność uwagi i potrafią cieszyć się z kontaktu z mężczyzną, nawet gdy ich czułe punkty są rozwibrowywane z dużą intensywnością (spodziewam się, że będzie ich spora część) i te, które taka stymulacja bardziej rozprasza niż podnieca. Ja zdecydowanie zaliczam się do drugiej grupy, co było dla mnie dużym zaskoczeniem i rozczarowaniem, bo - jak to? - ten We-Vibe, "wibrator inny niż reszta" i "specjalny gadżecik dla par", rozprasza mnie w seksie? Tego bym się nie spodziewała. Za to przypadł do gustu mojemu testerowi. :) 

 

komentuj

autor:


podobne artykuły

Wibrator za szczerość - rozstrzygnięcie
Jestem wzruszona. Poruszona. Szczęśliwa i radosna. Kocham moją pracę i kocham Seksualność Kobiet. A co mnie nakłania do takich wyznań i dlaczego czuję euforię? Ano dlatego, że w ostatnim czasie dostałam od Was tyle cudownych, pięknych, ujmujących, rozczulających, potężnych i jeszcze raz – pięknych! - artykułów, że serce rośnie, dusza śpiewa i chce mi się żyć! :)
 
Wibrator za szczerość. Nasza lekko erotyczna zabawa!
Co ma wspólnego seks i kłamstwo? Czy to prawda, że ludzie często kłamią, gdy mówią o seksie? A Ty wolisz szczerość? Zabaw się z nami!
 
Tantra z piór. Każde ciało chce więcej
Daj mi to albo odsprzedaj!
Kocham to i ci nie oddam!
Muszę to mieć!

O co tyle krzyku?

Oczywiście – o duuuużo przyjemności.
 
Seksualność Kobiet w radio: (Nie) akceptujesz siebie? OK. Możesz być taka/taki, jaka/jaki jesteś!
Seksualność zagościła audycji radiowej „Istota Społeczna”. I to jaka seksualność! Nasza. Kobieca.

O czym rozmawialiśmy? O akceptacji i nieakceptacji, o tym, jak można dać sobie na luz i nie ulegać modzie automatycznego cieszenia się seksem i seksualnością, o 50 twarzach Grey’a, o gadżetach erotycznych i o tym, że ciało nie musi być idealne, że palce u nóg mogą być krzywe, a i tak są piękne i dobre – bo są nasze, własne, jedyne i wyjątkowe. Posłuchaj! :D
 
Gry na waginy, czyli marksistowskie inspiracje od sexshop.com.pl
Wywiad z Alexandrem Potockim, właścicielem kultowego sklepu sexshop.com.pl oraz kulturalnej marki Annmarié Lov
 

najnowsze artykuły

Całkowita kontrola nad kobiecą seksualnością
seksualność kobiet » kultura
Całkowita kontrola nad kobiecą seksualnością
W czasach pokoju i dobrobytu zarówno przyjemność, jak i macierzyństwo były kwestiami osobistymi, intymnymi doświadczeniami, do których zachęcano i które chwalono. Poeci pisali o kobiecych orgazmach, o ”muszelkach” czy innych ”różanych pączkach”, a malarze i rzeźbiarze przedstawiali je w swoich dziełach.

Ale jak tylko nadchodził kryzys - polityczny, ekonomiczny, religijny albo wszystkie jednocześnie - i w społeczeństwie zaczynał panować strach, pierwszym symptomem tego, że zbliżają się konserwatywne rządy autorytarne, była zmiana w postrzeganiu kobiet. Nawet nie praw kobiet, ale ich pozycji. Słowa stają się bardziej wulgarne.
 
Pozytywnie o porodzie
seksualność kobiet » linki
Pozytywnie o porodzie
komentarze (2)
Pozytywnie o porodzie, grupa wsparcia założona i prowadzona przez trzy doule z Warszawy, jest częścią międzynarodowej sieci grup wsparcia Positive Birth Movement, założonej przez Milli Hill w Wielkiej Brytanii (www.positivebirthmovement.org).
 
Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
seksualność kobiet » wiadomości
Kurs samoświadomości seksualnej: Spotkania Rogatego Boga i Potrójnej Bogini
W piątek 21 października we Wrocławiu startuje cykl spotkań-warsztatów dla kobiet i mężczyzn. Będziemy wypracowywać NOWY SPOSÓB podejścia do seksualności w gronie Bogiń i Bogów.
 
Wibrator za szczerość - rozstrzygnięcie
seksualność kobiet » wiadomości
Wibrator za szczerość - rozstrzygnięcie
Jestem wzruszona. Poruszona. Szczęśliwa i radosna. Kocham moją pracę i kocham Seksualność Kobiet. A co mnie nakłania do takich wyznań i dlaczego czuję euforię? Ano dlatego, że w ostatnim czasie dostałam od Was tyle cudownych, pięknych, ujmujących, rozczulających, potężnych i jeszcze raz – pięknych! - artykułów, że serce rośnie, dusza śpiewa i chce mi się żyć! :)
 
Spaść, niszczyć i finalnie dominować
seksualność kobiet » opowiadania
Spaść, niszczyć i finalnie dominować
Naprawdę letni wieczór na hotelowym tarasie. Wszyscy już rozluźnieni po pracy więc zaczynają się uśmiechy, pojawia się alkohol, jedzenie, kontakt. Kontakt przede wszystkim. Wszystko to co obiecuje wyjazd służbowy, relaks w białym kołnierzyku.
 
zobacz też

„Porady bezwstydnej dziewczyny – rozkosze niegrzecznego seksu”

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter