dział: gadżety

Rozkoszne ćwiczenia z jajeczkiem. Tao miłości

Karolina Aquabal
dodano: 2011.09.30
Rozkosz mieszka w naszych ciałach. Coraz śmielej wychodzimy jej na spotkanie. Wiemy już, że mamy prawo do przyjemności. Poznajemy nasze ciała i odkrywamy w nich orgazmiczny i ekstatyczny potencjał. Jeśli tego chcemy, dzielimy się nim z naszymi partnerami lub partnerkami. Jednak wiemy już, że zdolność do błogości, rozkoszy i ekstazy ma swoje źródło w nas samych i tylko my możemy ją uwolnić. To nie superkochanek doprowadza nas do orgazmu wyrafinowaną miłosną grą, to my same, świadome energii seksualnej, jaka w nas płynie. otwieramy się na przyjemność.

Bez skrępowania sięgamy po gadżety i zabawki erotyczne. Powoli pozbywamy się przekonań, które dotąd hamowały naszą swobodę w wyrażaniu własnej seksualności. Do dyspozycji w tej niezwykłej podróży do źródeł rozkoszy mamy nie tylko coraz liczniejsze, wspaniale wyposażone i pełne dobrej energii sklepy erotyczne i publikacje, ale również wiedzę starożytnych praktyków seksualności, których nauki, ukrywane przez tysiąclecia, teraz powracają, aby odkryć przed nami świat zmysłowych doznań, o jakich nie śniłyśmy.


Tysiące lat temu jeden z chińskich cesarzy utworzył na swoim dworze stanowisko „doradcy do spraw seksualnych”. Została nim kobieta. Wyszkolona w sztuce TAO – zawierającej tajemnicę młodzieńczej energii, zdrowia i długowieczności.


Zachowały się liczne pisma, traktaty i nauki, dzięki którym wiemy, jak kobiety w starożytnym cesarstwie chińskim pielęgnowały swoje seksualne zdrowie i doskonaliły siebie i swoich partnerów w sztuce uzdrawiającej miłości.


Na Zachodzie tajemnicę Tao jako pierwszy przedstawił Mantak Chia, autor wielu znanych również w Polsce książek. Obecnie wielu jego uczniów na całym świecie uczy technik Tao tych, którzy chcą poznać sekret uzdrawiania przez miłość (w dniach 12-16 października 2011 r. w Polsce gościć będzie Uta Demontis z cyklem spotkań i warsztatów.


jade egg.jpegJedną z tajemnic Tao Miłości jest jadeitowe jajeczko. Niewielki, kilkucentymetrowy seksowny gadżet wykonany z półszlachetnego kamienia jadeitu, w formie jajeczka, zwykle z dziurkami do przewieszenie sznureczka.


Jajeczko jadeitowe służy do uzdrawiania i utrzymywania zdrowia naszych kobiecych narządów seksualnych. Używając jajeczka, wzmacniamy i uelastyczniamy mięśnie pochwy i dna miednicy. Pracujemy z mięśniem PC (mięsień łonowo-guziczny) zwanym mięśniem miłości. Wszystkie wiemy, że gimnastykowanie naszego ciała jest ważne, aby utrzymać dobrą formę fizyczną. Jeśli nie ćwiczymy naszych mięśni, stają się słabsze i tracą sprężystość. To samo dotyczy naszych seksualnych organów. Poprawienie zdrowia seksualnego i zapobieganie problemom związanym ze słabymi mięśniami pochwy i dna miednicy jest proste. Z jajeczkiem jadeitowym możemy ćwiczyć nasze mięśnie w naturalny i przyjemny sposób.


Jajeczko jadeitowe nie jest tylko jednym z przyrządów do ćwiczeń wewnętrznych narządów, które są dostępne na rynku. Praktyka z jajeczkiem oraz kontakt ze starożytną wiedzą Tao budzi w nas świadomość istnienia energii seksualnej, pierwotnej unii yin i yang (żeńskiego z męskim), która swą twórczą mocą napędza cały Wszechświat. Przynosi ekstazę, przyjemność i głęboką radość. Kiedy nadamy tej sile właściwy kierunek, możemy użyć jej kreatywnej energii na każde przedsięwzięcie – związek miłosny, sztukę, karierę itp.


W praktykach taoistycznych, uczymy się kierować energią seksualną tak, aby przemienić ją w energię życiową chi. Praktyka z jajeczkiem jadeitowym pomoże podnieść poziom energii seksualnej, uzdrowić i utrzymywać zdrowie organów seksualnych, jak i ulepszyć życie miłosne, zarówno indywidualne, jak i z partnerem czy z partnerką. Przy pomocy jajeczka, ćwiczeń oraz medytacji nad obszarem genitalnym, w którym zgromadzona jest energia seksualna, uczymy się, jak powiększać i ujarzmiać energię, tak, aby używać jej we wszystkich obszarach życia. Taoiści twierdzą, że to na czym skupiamy uwagę, rozrośnie się i wzmocni. Skupiając pozytywną uwagę na sferze seksualnej – poprawiamy jej jakość.


Pracując z jajeczkiem jadeitowym, kierujemy również uwagę na nasze seksualne narządy. Na naszą cipkę, joni czy - w terminologii taoistycznej - jadeitowe wrota. Jajeczko w czasie praktyk umieszcza się wewnątrz joni, celebrując ten moment i nawiązując w ten sposób z nią głęboką, miłosną wieź.


Wciąż wiele kobiet nie czuje połączenia ze swoją cipką, świątynią miłości, centrum naszego kobiecego ciała. Tao z jadeitowym jajeczkiem, łącząc duchowość z fizycznością, ułatwia nawiązanie takiego kontaktu. Jajeczko jadeitowe służy jako narzędzie łączące kobietę ze swoim ciałem, integrujące joni z całą istotą.


Praktyki taoistyczne w znaczącym stopniu poprawiają odczuwaną przyjemność z kontaktu erotycznego dla kobiety oraz jej partnerów czy partnerek. Udowodnione jest, że istnieje oczywista korelacja pomiędzy dobrym napięciem mięśni miłosnych (mięśni dna miednicy) a intensywnością orgazmu. Ale praktyki z jajeczkiem jadeitowym to coś więcej niż trening dla dna miednicy. Taoistyczne seksualne praktyki, sztuka komnaty sypialnej, obejmuje wiele więcej, zarówno wzmacnia zmysłowość, przyjemność i świadomość, jak i pogłębia połączenie oraz intymność pomiędzy partnerami.


Zapraszamy do niezwykłego świata Tao Miłości.


 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 1)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12016.01.03, 11:08

dd
Niestety nigdzie nie znalazłam . . .

podobne artykuły

Królewna o Przebudzającej się Joni
Po raz pierwszy usłyszałam o nim od Nathalie, mojej siostrzanej duszy. «Czuję, że to coś dla Ciebie» – napisała i do tej tajemniczej wiadomości dołączyła link. Kliknęłam w wideo, na którym rozmawiały ze sobą dwie kobiety – jedna przesadnie natchnionym głosem zadawała pytania, druga odpowiadała – głosem ściszonym, jakby właśnie wyjawiała jakiś sekret. Nastawiłam uszu, a moja świadomość zaczęła tworzyć tagi: #prastara praktyka taoistyczna, #otwieranie się joni, #delikatność i czułość, #duchowy wymiar seksualności, #spełnienie… W pewnym momencie kobieta ostrożnie wzięła w dłonie przedmiot mocy, o którym była mowa – kamienne jajeczko, które wkłada się do joni… nie! Nie wkłada się – joni sama je zasysa, gdy poczuje, że to odpowiedni moment. A potem dzieje się magia uzdrawiania. Poczułam miłe łaskotanie w podbrzuszu. Ziarno ciekawości i nadziei na nowo zostało zasiane.
 
Seksualny robot – kulki gejszy Hula
Jeśli szukacie zupełnie nietradycyjnych kulek gejszy, łączących funkcjonalność wibratora, wibrującego jajeczka, gadżetu dla par, zabawki na pilota i czegoś, na czym mimo wszystko można zaciskać mięśnie Kegla – to kulki Hula będą do tego idealne.
 
Różowe i fajne, czyli wewnętrzne życie waginy
Rok temu Nat Gru pisała recenzję nowego gadżetu Lelo – Lyli. Teraz pojawiła się nowa ulepszona Lyla 2 – i tak, tym razem rzuca na kolana. Przynajmniej mnie rzuciła. I to bardzo szybko.
 
Lelo-konkurs i gadżet dla par!
Czytelniczki i Czytelnicy, jedna z najbardziej prokobiecych firm produkujących gadżety erotyczne właśnie wypuszcza na rynek nowości, m.in. Lylę – wibrujące jajeczko z pilotem. Ten gadżet może stać się Waszą własnością, jeśli weźmiecie udział w konkursie.
 

najnowsze artykuły

O komunikacji w seksie. Voca w radiu RAM
seksualność kobiet » seks
O komunikacji w seksie. Voca w radiu RAM
Jak skomunikować się z partnerem czy partnerką w seksie i w związku? Jak udzielać sobie informacji zwrotnej? Jak mówić o swoich uczuciach i fantazjach? O tym właśnie rozmawiamy w Misji na Marsa w Radiu RAM. Przepytają mnie Marcin Furmański i Krzysztof Janoś. Dziękuję za wspólną podróż!
 
Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
seksualność kobiet » miesiączka
Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
Babeczki, bądźcie bardziej kobiece, schowajcie swój okres - mówi nam kultura. Mówi to ustami osób każdej płci. Co świetnie widać na filmiku Skit Box ”I got tha flow”. Ale kobiety z tego wideo chcą być sobą, nie stosować się do norm społecznych za wszelką cenę i - właśnie - nie ukrywać swojej kobiecości.
 
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
seksualność kobiet » seks
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
Pod rozległym pojęciem seksu mieści się też niedostrzeżona jako odrębny impuls potrzeba bycia obejmowanym, otaczanym troską innej osoby, niańczonym i zapewnianym o miłości nie dlatego, że przyniosło się do domu pensję czy upiekło placek, ale po prostu dlatego, że się istnieje.
 
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
seksualność kobiet » wiadomości
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
Zapraszamy do magicznej podróży, podczas której Freya poprowadzi Cię w uzdrawiającą przestrzeń serca na spotkanie z Ixcocoa - Devą Kakao, odkrywając subtelne moce miłości, błogości i szczęścia.
 
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
seksualność kobiet » kultura
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
komentarze (3)
To jest w końcu najważniejsze w byciu kobietą – bycie seksownym kociakiem, który jest posłuszny swojemu panu. To mówił ”Zmierzch”, to mówiło ”Pięćdziesiąt twarzy Greya”, to mówi internetowa wyrocznia dla polskich nastolatków.
 
zobacz też

„Porady bezwstydnej dziewczyny – rozkosze niegrzecznego seksu”

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter