dział: fantazje

Zazdrość o piersi i waginę

dodano: 2010.07.14
Z niewiarą traktuje się możliwość zazdrości o piersi i (lub) waginę u mężczyzn, podczas gdy „zazdrość o penisa” była od stu lat szeroko dyskutowana i uznana. Ale męskie fantazje ujawniają i takie pragnienia. Poniżej znajdziecie dwie męskie fantazje z książki Nancy Friday „Zakochani mężczyźni”.

Oto one:


Alex


To, co piszę, odnosi się tak samo do mnie, jak do mojej żony. Żona ma dwadzieścia lat, a ja dwadzieścia jeden. Jesteśmy małżeństwem od dwóch. Fantazjujemy mnóstwo na temat zamiany organów płciowych. Ona lubi marzyć, że ma długi, gruby członek i wypełnia nim moją cipę, dając mi taką samą przyjemność, jaką ja daję jej. W tym samym czasie ja wyobrażam sobie, że mam ciepła, wilgotną cipę, czekającą na przyjęcie jej kutasa. Oboje nas to podnieca. Czasem ona nazywa mnie cipą, a ja mówię jej, jakiego wspaniałego ma kutasa. Potem oboje przeżywamy diabelnie silny orgazm.


Brewster


W niektórych moich fantazjach jestem kobietą. Myślę, że na tym między innymi polega urok fantazji, że można w nich zamieniać się męskimi i kobiecymi rolami. Cierpię na coś w rodzaju „zazdrości o cipkę”; kobieca anatomia jest taka wspaniała. Podziwiam również kobiety, że mogą rozkoszować się wieloma orgazmami.


Miałem kiedyś krótki romans z kobietą, która uwielbiała uprawiać seks w takim stopniu i tak często, że żaden mężczyzna nie potrafiłby temu sprostać. Po czterech czy pięciu godzinach ssania, pieprzenia i masturbacji, kiedy ja byłem już tak zmęczony, że na nic nie miałem siły, ona nadal leżała, masturbowała się i przeżywała jeden orgazm po drugim. Kiedy zobaczyłem to pierwszy raz, było to dla mnie niebywałym, najbardziej podniecającym przeżyciem. Chociaż spuściłem się już pięc albo sześć razy i ledwo mogłem chodzić, patrzenie na jej masturbację tak mnie podnieciło, że członek znowu mi stanął, a ja masturbowałem się i osiągnąłem jeszcze jeden orgazm. Leżała tak, zupełnie obojętna na wszystko wokół, z zamkniętymi oczyma, pochłonięta całkowicie sobą. Jedna dłoń pracowicie pocierała łechtaczkę, a środkowy palec zagłębiał się i wynurzał z jej dziurki. Drugą dłonią masowała sobie sutki. Jęczała cały czas cichutko: „Och, nie – och, nie”, aż do chwili, kiedy nadchodził orgazm. Wówczas jej nogi wyprostowywały się, z gardła wydobywało się chrapliwe pojękiwanie, a całe ciało prężyło się w orgazmie. Potem, po chwili relaksu, rozsuwała nogi i cała rzecz zaczynała się od początku. Nie wiem, jak długo byłaby zdolna to kontynuować, ale pamiętam, że zdążyłem się tymczasem ubrać, a kiedy podchodziłem do drzwi, ona ciągle była tym pochłonięta i chyba nawet nie zdawała sobie sprawy z tego, że wychodzę. Jedną z moich najlepszych fantazji jest wyobrażanie sobie, że jestem nią.


Oczywiście, nie potrafię szczytować ciągle od nowa, jak ona, ale osiągnąłem zdolności doprowadzania się do samej granicy orgazmu. Jeden ruch, przerwa, potem znowu powrót do tego samego punktu i znowu to samo. Potrafię tak wytrzymać przez dłuższy czas, popuszczając za każdym razem parę kropelek nasienia, aż do momentu, kiedy nie potrafię się dłużej hamować i przeżywam wtedy odbierający świadomość orgazm.


Cudownie jest tak leżeć sobie w stanie bliskim nieważkości i bez jednego drgnięcia mięśni pozwalać ogarniać się fantazjom i pogrążać w sen. Potrafię całkowicie wejść w taką fantazję, i to do tego stopnia, że moje sutki stają się erotycznie wrażliwe, a dźwięk mojego własnego głosu mnie podnieca. Kiedyś doprowadziłem członek do takiego stanu, że wystarczały powolne, lekkie dotknięcia palca, by pozostawał w najwyższym podnieceniu. Łatwo jest mi wówczas wyobrażać sobie, że pocieram swoją łechtaczkę. Żadnych masturbacji z kutasem w garści – leżę sobie po prostu i drażnię moją łechtaczkę.


Jeśli chodzi o zamianę ról, to również moja żona robi coś, co jest wspaniałe dla nas obojga. Kiedy się pieprzymy, a ona jest na wierzchu, czasem przyjmuje na siebie rolę mężczyzny. Zsuwa nogi razem – między moimi – i pieprzy mnie tak. Chociaż nigdy o tym nie rozmawialiśmy, jestem pewien, że w jej wyobraźni jestem wówczas kobietą. Czy ona jest wtedy mężczyzną, tego nie wiem. Zresztą, nie ma to dla mnie większego znaczenia, może być albo jednym, albo drugim w zależności od nastroju. Wystarcza mi, że dominuje nade mną, całuje głęboko, ssie moje sutki i chce tylko, żebym leżał spokojnie i pozwolił jej mnie rżnąć. Czasem owijam nogi wokół niej i fantazjuję, że czuję ją głęboko w sobie. Jedyny mankament polega na tym, że ponieważ nas tak to podnieca, nie może trwać długo. Ona nie przerywa, a wręcz przeciwnie, pieprzy mnie jeszcze mocniej. Lubię myśleć, że ona wyobraża sobie swojego kutasa głęboko w mojej cipce i podnieca ją myśl, że jej rżnięcie doprowadza mnie do orgazmu, który ja przeżyję razem z nią.

 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 2)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12010.08.03, 14:55

Jacek
Ja też lubie uprawiać z żoną sex i od czasu do czasu wyobrażam sobie że jestem kobietą. Jak kochamy się na jeźdźca to ja rozkładam nogi jak kobieta i mnie to podnieca.
# 22011.06.18, 15:59

Paulina
Ja jaszcze niddy tego mie robilasm mam 12 lat.

podobne artykuły

Z przekleństwa w błogosławieństwo
Niełatwo być dziewczynką. Tym bardziej, jeśli się ma potrzebę bycia dziewczynką idealną. Wspaniałą wnuczką, kochaną siostrą, przodującą uczennicą, oddaną przyjaciółką i przysparzającą powodów do dumy córką. Prawie mi się to udało. No właśnie, prawie… Bo wypełniając te wszystkie funkcje, nosiłam w sobie przekleństwo. Przeklinałam samą siebie.
 
Królewna o Przebudzającej się Joni
Po raz pierwszy usłyszałam o nim od Nathalie, mojej siostrzanej duszy. «Czuję, że to coś dla Ciebie» – napisała i do tej tajemniczej wiadomości dołączyła link. Kliknęłam w wideo, na którym rozmawiały ze sobą dwie kobiety – jedna przesadnie natchnionym głosem zadawała pytania, druga odpowiadała – głosem ściszonym, jakby właśnie wyjawiała jakiś sekret. Nastawiłam uszu, a moja świadomość zaczęła tworzyć tagi: #prastara praktyka taoistyczna, #otwieranie się joni, #delikatność i czułość, #duchowy wymiar seksualności, #spełnienie… W pewnym momencie kobieta ostrożnie wzięła w dłonie przedmiot mocy, o którym była mowa – kamienne jajeczko, które wkłada się do joni… nie! Nie wkłada się – joni sama je zasysa, gdy poczuje, że to odpowiedni moment. A potem dzieje się magia uzdrawiania. Poczułam miłe łaskotanie w podbrzuszu. Ziarno ciekawości i nadziei na nowo zostało zasiane.
 
Kobieta pozbawiona pochwy
Powiedz słowo „pochwa”. Jak się czujesz, mówiąc to słowo? A jak sama określasz własną pochwę?
 
”Pizduś”, ”cipeusz” itp. Kogo chcesz obrazić?
Możesz mieć wrażenie, że kochasz i szanujesz seksualność, że uwielbiasz kobiety i kobiecość, że wręcz ubóstwiasz wszystko, co z seksualnością połączone. Ale jeśli używasz wyzwisk typu: ”pizda”, ”pizduś”, ”cipeusz” itp. - nawet w odniesieniu do mężczyzn (niektórym osobom wydaje się, że mężczyźni nie zasługują na szacunek), to wychodzi z Ciebie nic innego, jak nieuświadomiona i głęboka niechęć do seksualności i kobiet.
 
Zawstydzanie kobiet i wyśmiewanie wstydu, czyli prosta droga do tego, aby z przeciętnej kobiety zrobić cnotko-idiotkę
Zanim sama zaczęłam się zajmować tematem seksualności, to też uważałam, że coś ze mną jest nie tak. Albo w ogóle – z nami, kobietami. Bo czego my się tak wstydzimy? Co jest tak strasznego i zatrważającego w wypowiedzeniu słowa pochwa? Skąd ten rumieniec, gdy mowa o miesiączce? Rumieniec albo grymas. Atak kaszlu albo paraliż całego ciała. No skąd?
 

najnowsze artykuły

Sylwestrowe fajerwerki, czyli orgazmy, ejakulacja i nie tylko
seksualność kobiet » seks
Sylwestrowe fajerwerki, czyli orgazmy, ejakulacja i nie tylko
Nie wyglądam, jak idealna, seksowna kobieta według mediów i magazynów mody, a w Sylwestra tego roku przeżyłam seks, o jakim nawet nie śniłam.
 
Zabawa w ujawnianie sekretów - rozstrzygnięcie
seksualność kobiet » wiadomości
Zabawa w ujawnianie sekretów - rozstrzygnięcie
komentarze (1)
”Znów jestem spóźniona”. Znacie to zdanie? Z czym Wam się kojarzy? Z seksem w tle to jest tylko jedna okoliczność. Dziś jednak nie o nią chodzi, ale o dzień spóźnione rozstrzygnięcie naszej zabawy. Ale lepiej późno niż wcale. Dziękuję za Waszą cierpliwość!
 
Lubię seks ze sobą!
seksualność kobiet » masturbacja
Lubię seks ze sobą!
Czy do dobrego seksu potrzebuję kogoś? Czy ktoś najpierw musi dotknąć mnie, bym ja wiedziała, jak dotykać siebie? Czy odwrotnie - to ja badam i sprawdzam, i potem kieruję czyjąś dłoń, lub pozwalam sprawdzać jemu?
 
Podnieca mnie on cały
seksualność kobiet » opowiadania
Podnieca mnie on cały
Serce bije mi w rytm kroków, gdy prowadzę go na górę do mojego mieszkania, aby tam móc z nim pobyć.
 
Spotkałam syna Królowej Śniegu
seksualność kobiet » kochanek / kochanka
Spotkałam syna Królowej Śniegu
komentarze (3)
Spotkałam Kaja, spotkałam syna Królowej Śniegu. Od lat usiłuję wydłubać mu z serca lodowy okruch zwierciadła. Na początku nasz seks był cudowny, wspanialszy, niż wszystko, co do tej pory mnie spotkało. Oddanie, komunia, dzikość serca, brutalność i nieskończona czułość splecione w jeden gest. A potem - lodowate milczenie, odpychanie.
 

zobacz też

„Porady bezwstydnej dziewczyny – rozkosze niegrzecznego seksu”

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter