dział: fantazje

Zazdrość o piersi i waginę

dodano: 2010.07.14
Z niewiarą traktuje się możliwość zazdrości o piersi i (lub) waginę u mężczyzn, podczas gdy „zazdrość o penisa” była od stu lat szeroko dyskutowana i uznana. Ale męskie fantazje ujawniają i takie pragnienia. Poniżej znajdziecie dwie męskie fantazje z książki Nancy Friday „Zakochani mężczyźni”.

Oto one:


Alex


To, co piszę, odnosi się tak samo do mnie, jak do mojej żony. Żona ma dwadzieścia lat, a ja dwadzieścia jeden. Jesteśmy małżeństwem od dwóch. Fantazjujemy mnóstwo na temat zamiany organów płciowych. Ona lubi marzyć, że ma długi, gruby członek i wypełnia nim moją cipę, dając mi taką samą przyjemność, jaką ja daję jej. W tym samym czasie ja wyobrażam sobie, że mam ciepła, wilgotną cipę, czekającą na przyjęcie jej kutasa. Oboje nas to podnieca. Czasem ona nazywa mnie cipą, a ja mówię jej, jakiego wspaniałego ma kutasa. Potem oboje przeżywamy diabelnie silny orgazm.


Brewster


W niektórych moich fantazjach jestem kobietą. Myślę, że na tym między innymi polega urok fantazji, że można w nich zamieniać się męskimi i kobiecymi rolami. Cierpię na coś w rodzaju „zazdrości o cipkę”; kobieca anatomia jest taka wspaniała. Podziwiam również kobiety, że mogą rozkoszować się wieloma orgazmami.


Miałem kiedyś krótki romans z kobietą, która uwielbiała uprawiać seks w takim stopniu i tak często, że żaden mężczyzna nie potrafiłby temu sprostać. Po czterech czy pięciu godzinach ssania, pieprzenia i masturbacji, kiedy ja byłem już tak zmęczony, że na nic nie miałem siły, ona nadal leżała, masturbowała się i przeżywała jeden orgazm po drugim. Kiedy zobaczyłem to pierwszy raz, było to dla mnie niebywałym, najbardziej podniecającym przeżyciem. Chociaż spuściłem się już pięc albo sześć razy i ledwo mogłem chodzić, patrzenie na jej masturbację tak mnie podnieciło, że członek znowu mi stanął, a ja masturbowałem się i osiągnąłem jeszcze jeden orgazm. Leżała tak, zupełnie obojętna na wszystko wokół, z zamkniętymi oczyma, pochłonięta całkowicie sobą. Jedna dłoń pracowicie pocierała łechtaczkę, a środkowy palec zagłębiał się i wynurzał z jej dziurki. Drugą dłonią masowała sobie sutki. Jęczała cały czas cichutko: „Och, nie – och, nie”, aż do chwili, kiedy nadchodził orgazm. Wówczas jej nogi wyprostowywały się, z gardła wydobywało się chrapliwe pojękiwanie, a całe ciało prężyło się w orgazmie. Potem, po chwili relaksu, rozsuwała nogi i cała rzecz zaczynała się od początku. Nie wiem, jak długo byłaby zdolna to kontynuować, ale pamiętam, że zdążyłem się tymczasem ubrać, a kiedy podchodziłem do drzwi, ona ciągle była tym pochłonięta i chyba nawet nie zdawała sobie sprawy z tego, że wychodzę. Jedną z moich najlepszych fantazji jest wyobrażanie sobie, że jestem nią.


Oczywiście, nie potrafię szczytować ciągle od nowa, jak ona, ale osiągnąłem zdolności doprowadzania się do samej granicy orgazmu. Jeden ruch, przerwa, potem znowu powrót do tego samego punktu i znowu to samo. Potrafię tak wytrzymać przez dłuższy czas, popuszczając za każdym razem parę kropelek nasienia, aż do momentu, kiedy nie potrafię się dłużej hamować i przeżywam wtedy odbierający świadomość orgazm.


Cudownie jest tak leżeć sobie w stanie bliskim nieważkości i bez jednego drgnięcia mięśni pozwalać ogarniać się fantazjom i pogrążać w sen. Potrafię całkowicie wejść w taką fantazję, i to do tego stopnia, że moje sutki stają się erotycznie wrażliwe, a dźwięk mojego własnego głosu mnie podnieca. Kiedyś doprowadziłem członek do takiego stanu, że wystarczały powolne, lekkie dotknięcia palca, by pozostawał w najwyższym podnieceniu. Łatwo jest mi wówczas wyobrażać sobie, że pocieram swoją łechtaczkę. Żadnych masturbacji z kutasem w garści – leżę sobie po prostu i drażnię moją łechtaczkę.


Jeśli chodzi o zamianę ról, to również moja żona robi coś, co jest wspaniałe dla nas obojga. Kiedy się pieprzymy, a ona jest na wierzchu, czasem przyjmuje na siebie rolę mężczyzny. Zsuwa nogi razem – między moimi – i pieprzy mnie tak. Chociaż nigdy o tym nie rozmawialiśmy, jestem pewien, że w jej wyobraźni jestem wówczas kobietą. Czy ona jest wtedy mężczyzną, tego nie wiem. Zresztą, nie ma to dla mnie większego znaczenia, może być albo jednym, albo drugim w zależności od nastroju. Wystarcza mi, że dominuje nade mną, całuje głęboko, ssie moje sutki i chce tylko, żebym leżał spokojnie i pozwolił jej mnie rżnąć. Czasem owijam nogi wokół niej i fantazjuję, że czuję ją głęboko w sobie. Jedyny mankament polega na tym, że ponieważ nas tak to podnieca, nie może trwać długo. Ona nie przerywa, a wręcz przeciwnie, pieprzy mnie jeszcze mocniej. Lubię myśleć, że ona wyobraża sobie swojego kutasa głęboko w mojej cipce i podnieca ją myśl, że jej rżnięcie doprowadza mnie do orgazmu, który ja przeżyję razem z nią.

 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 2)

czytaj wszystkie komentarze:  »
# 12010.08.03, 14:55

Jacek
Ja też lubie uprawiać z żoną sex i od czasu do czasu wyobrażam sobie że jestem kobietą. Jak kochamy się na jeźdźca to ja rozkładam nogi jak kobieta i mnie to podnieca.
# 22011.06.18, 15:59

Paulina
Ja jaszcze niddy tego mie robilasm mam 12 lat.

podobne artykuły

Fajny seks a ”brzydkie” genitalia
Jeśli łączymy ze genitaliami emocje takie jak wstyd, zniesmaczenie, obrzydzenie, złość, żal - wtedy te emocje zabieramy ze sobą do łóżka. Do seksu. I to go czyni trudnym.
 
Z przekleństwa w błogosławieństwo
Niełatwo być dziewczynką. Tym bardziej, jeśli się ma potrzebę bycia dziewczynką idealną. Wspaniałą wnuczką, kochaną siostrą, przodującą uczennicą, oddaną przyjaciółką i przysparzającą powodów do dumy córką. Prawie mi się to udało. No właśnie, prawie… Bo wypełniając te wszystkie funkcje, nosiłam w sobie przekleństwo. Przeklinałam samą siebie.
 
Królewna o Przebudzającej się Joni
Po raz pierwszy usłyszałam o nim od Nathalie, mojej siostrzanej duszy. «Czuję, że to coś dla Ciebie» – napisała i do tej tajemniczej wiadomości dołączyła link. Kliknęłam w wideo, na którym rozmawiały ze sobą dwie kobiety – jedna przesadnie natchnionym głosem zadawała pytania, druga odpowiadała – głosem ściszonym, jakby właśnie wyjawiała jakiś sekret. Nastawiłam uszu, a moja świadomość zaczęła tworzyć tagi: #prastara praktyka taoistyczna, #otwieranie się joni, #delikatność i czułość, #duchowy wymiar seksualności, #spełnienie… W pewnym momencie kobieta ostrożnie wzięła w dłonie przedmiot mocy, o którym była mowa – kamienne jajeczko, które wkłada się do joni… nie! Nie wkłada się – joni sama je zasysa, gdy poczuje, że to odpowiedni moment. A potem dzieje się magia uzdrawiania. Poczułam miłe łaskotanie w podbrzuszu. Ziarno ciekawości i nadziei na nowo zostało zasiane.
 
Kobieta pozbawiona pochwy
Powiedz słowo „pochwa”. Jak się czujesz, mówiąc to słowo?

A jak sama określasz własną pochwę?
 
”Pizduś”, ”cipeusz” itp. Kogo chcesz obrazić?
Możesz mieć wrażenie, że kochasz i szanujesz seksualność, że uwielbiasz kobiety i kobiecość, że wręcz ubóstwiasz wszystko, co z seksualnością połączone. Ale jeśli używasz wyzwisk typu: ”pizda”, ”pizduś”, ”cipeusz” itp. - nawet w odniesieniu do mężczyzn (niektórym osobom wydaje się, że mężczyźni nie zasługują na szacunek), to wychodzi z Ciebie nic innego, jak nieuświadomiona i głęboka niechęć do seksualności i kobiet.
 

najnowsze artykuły

Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
seksualność kobiet » miesiączka
Bądź bardziej kobieca, ukryj swój okres!
Babeczki, bądźcie bardziej kobiece, schowajcie swój okres - mówi nam kultura. Mówi to ustami osób każdej płci. Co świetnie widać na filmiku Skit Box ”I got tha flow”. Ale kobiety z tego wideo chcą być sobą, nie stosować się do norm społecznych za wszelką cenę i - właśnie - nie ukrywać swojej kobiecości.
 
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
seksualność kobiet » seks
Czułość i seks – czego tak naprawdę pragniesz?
Pod rozległym pojęciem seksu mieści się też niedostrzeżona jako odrębny impuls potrzeba bycia obejmowanym, otaczanym troską innej osoby, niańczonym i zapewnianym o miłości nie dlatego, że przyniosło się do domu pensję czy upiekło placek, ale po prostu dlatego, że się istnieje.
 
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
seksualność kobiet » wiadomości
Ecstatic dance Wrocław - 18.03.2017
Zapraszamy do magicznej podróży, podczas której Freya poprowadzi Cię w uzdrawiającą przestrzeń serca na spotkanie z Ixcocoa - Devą Kakao, odkrywając subtelne moce miłości, błogości i szczęścia.
 
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
seksualność kobiet » kultura
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
komentarze (2)
To jest w końcu najważniejsze w byciu kobietą – bycie seksownym kociakiem, który jest posłuszny swojemu panu. To mówił ”Zmierzch”, to mówiło ”Pięćdziesiąt twarzy Greya”, to mówi internetowa wyrocznia dla polskich nastolatków.
 
Czy siebie lubisz, czy nie - jesteś Boginią!
seksualność kobiet » wiadomości
Czy siebie lubisz, czy nie - jesteś Boginią!
komentarze (1)
Każda Kobieta ma w sobie aspekt Bogini. Cóż, nawet każdy Mężczyzna go ma. Nawet jeśli nie lubisz siebie, możesz polubić i rozkwitnąć w swojej Kobiecości!
 
zobacz też

Orgazmiczna joga. Polecam :)

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter