komentowany artykuł:

Od pierwszego wibratora do sex shopu dla kobiet
Od pierwszego wibratora do sex shopu dla kobiet
Dorota Sakowska to dziś współwłaścicielka internetowego sex shopu dla kobiet Pussy Project. Gadżety seksualne nie mają przed nią tajemnic. A kiedyś? Do sex shopu poszła z przekory i nie miała przekonania do tego, co można tam było kupić. Nacięła się na nieudane gadżety. Dziś poleca te najlepsze, najbardziej funkcjonalne. Skorzystajmy z jej doświadczenia.
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 6) / 6

# 12012.01.27, 15:13

WO
To Fildoe to musiała być podróbka. Metis Black by na takie coś nie pozwoliła - Tantus używa tylko medycznego silikonu klasy platinum. Swoją drogą, chętnie bym zobaczyła więcej Tantusa i Vixen Creations w Polsce. Jedyne ich dildo, które mam (Acute) znalazłam przypadkiem. Praktycznie nie ma szans na dostanie tu rzeczy z silikonów różnej gęstości (miększa powłoczka i twardy rdzeń), które świetnie imitują ludzkie ciało, a jednocześnie są całkowicie bezpieczne, nieporowate i trwałe (w przeciwieństwie do rozłażącej się sztucznej skóry).
# 22012.01.27, 15:18

V
@WO - A gdzie można znaleźć dildo przez przypadek? :) Też bym chciała! Szukałam silikonu w sklepach (we wrocławskim Beate Uhse), ale mieli tylko szkło, a na dodatek nie wiedzieli, jakie to szkło (a ja, sprytna, zapamiętałam z Twojego artykułu, że szkło może być różne).
# 32012.01.29, 14:30

WO
Allegro. Facet miał resztki z likwidacji sklepu. Żałuję, że nie kupiłam obydwu sztuk, które mieli-duplikat odsprzedałabym koleżance. Jeśli chodzi o Tantusa, to sprawdź mojego bloga (taniewibrowanie. blox. pl). Ceny nie są szałowe, raczej rozsądne, ale i tak się opłaca.

Jeśli chodzi o szkło, to jak piszą na pudle, że można gotować, to jest zwykle boro-krzemowe = Pyrex. Ale ja mam jedno dildo z słabego szkła, jedno z dobrego i oba mają się świetnie. Jak długo nie będę ich upuszczać to tak zostanie.

*Idzie marzyć o Eroscillatorze i Pure Wand*
# 42012.01.29, 14:35

WO
P. S. Radzę poza tym wrzucić "tantus" w wyszukiwarkę na Alle. . . Jeden model, ale recenzje ma zachęcające. Tylko nie wiedzą jak go sprzedać. Jak można pisać, że coś z takim rantem nie służy do stymulacji punktu G?! No jak można?!
# 52012.01.30, 08:16

Marta Pussy Project
@WO - dzięki za podpowiedzi. :) Wciąż szukamy dobrych produktów do sklepu, więc jesli byś chciała podzielić się swoją wiedzą, będziemy wdzięczne. Vixen znałam i nie jestem przekonana, ale Tantus się wydaje dużo subtelniejszy i lepiej wykonany.
# 62012.01.30, 18:09

WO
Jakby co to zgłoście się do V po mój mail.zobacz też

„Przecież walczyliśmy o równouprawnienie” - seksualność Polki w czasach stalinizmu cz. 3

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter