komentowany artykuł:

Jak odmówić seksu partnerowi?
Jak odmówić seksu partnerowi?
Nie uważam, że jeśli raz się zgodzisz bez przekonania, to będzie to miało straszne konsekwencje. Ale jeśli to jest utarty schemat i Twój partner lub Twoja partnerka nie wie, że robisz to na odwal i dla świętego spokoju - to sądzę, że ten schemat może zacząć mścić się albo na Twoim związku albo na Twoim życiu seksualnym.
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 2) / 2

# 12017.03.31, 21:54

niki
Tak Pan i Władca. Nie mówię że takie indywidua z EGO jak Rysy wysokie się nie zdarzają, tyle że obecnie to wymierający gatunek. Ponieważ aby Pan Mąż miał rację bytu musi zachodzić relacja "pan, poddany". Znaczne różnice w zarobkach (uzależnienie ekonomiczne) jest chyba najczęstsze.
Wydaje mi się że obecnie tendencja idzie w stronę relacji partnerskich, podział obowiązków, odpowiedzialności finansowej, opieki nad dziećmi. Zarówno kobiety starają się być bardziej niezależne w związku, jak i mężczyźni chcą mieć świadomość że jeśli pojawią się jakieś problemy finansowe, zdrowotne to nie zostaną z żonką typu „Alutka” Kossoń.
Co do "sugestii Babci" o zębach, to nie popieram i szczerze odradzam. niektóre elementy trudno przyszyć a zęby pozostawiają poszarpane krawędzie.
I jeszcze jedno zadawać pytania wprost może nie jest łatwo, jednak kluczenie, podchody, półsłówka i sugestie tylko zaciemniają relację. I jak potem okazuje się że chodziło o inwentaryzację połączoną z audytem a nie potajemny romans męża / żony z dwudziestoparoletnią / im panią / em Zosią / Zbyszkiem z księgowości to robi się głupio.
# 22017.04.22, 19:07

ona
No cóż prawda jest tak, że mówienie "nie" jest cholernie trudne, te stereotypy, poczucie winy przy odmowie. A co zrobić gdy małżeństwo się kończy, miłość z jednej strony się wypaliła a mąż chce seksu? Odmawiam, ale on żąda i mówi że póki jestem jego zoną to mam obowiązek a on ma prawo? Przykre.

zobacz też

”Pizduś”, ”cipeusz” itp. Kogo chcesz obrazić?

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter