komentowany artykuł:

Spełnij marzenie o idealnych piersiach!
Spełnij marzenie o idealnych piersiach!
Mogłabyś zobaczyć, że wszystkie mamy bardzo różne piersi i bardzo różne ciała. Że te piersi mogą być różnego kształtu i rozmiaru, a my mimo tego czujemy się z nimi dobrze i cieszymy się naszym ciałem, zmysłowością i seksualnością. Że zdejmujemy bluzki ze swobodą i radością. Że od innych kobiet i mężczyzn dostajemy życzliwość, szacunek i akceptację, bez względu na to, jak wyglądamy i na ile nasze ciała wpisują się w kanon urody. Bo to chyba o to chodzi – żeby czuć się ze swoim ciałem dobrze, żeby czuć się przyjętą i zaakceptowaną, taką jaką się jest.
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 3) / 3

# 12016.11.03, 12:14

Tosia
Niestety. . . ja nie akceptuję swojego ciała od zawsze. Mam spore piersi i uważam że są brzydkie, takie dyndajace balasty. Jestem niezgrabna, tłusta i jeszcze to biuścisko dodatkowo mnie pogrubia. Wiem ze to może irracjonalne, ale nie obchodzi mnie to kiedy mężczyźni mówią, ze jestem ładną, seksowną kobietą. Uważam że to obrzydliwie aby czuć pociąg do takiego cielska. Nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek zaakceptować siebie. Mogę się tylko pogodzic z losem, ze nigdy nie będę wyglądać dobrze. Czasem moj wygląd powoduje brak ochoty na jakiekolwiek wyjscie z domu. Tylko się porównuję do innych kobiet i czuję jeszcze fatalniej. Wiem, wiem. . . tak nie można myśleć itp. . . ale nic na to nie poradzę- nigdy nie będę piękna. I tyle. Żadne pozytywne myślenie tego nie zmieni.
# 22016.11.03, 13:43

Voca
Bo to nie o myślenie chodzi, tylko o emocje, uczucia.
Pomyśl, czy mimo wszystko chcesz być w życiu kochana?
Tak, no to masz szansę, bo możesz pokochać siebie.
"Pozytywne myślenie" można między bajki włożyć, o ile nie jest połączone z działaniem i czuciem
# 32016.11.04, 18:07

poznaniak123
Dziewczyno. . . . jesteś piękna bo masz piękne ciało, ciało które jest twoje i tylko Twoje. Jeśli myślisz, że wzorem pięknego ciała są super modelki to się mylisz. . . . To, że masz obfite kształty to jedno, masz osobowość, pragnienia i fantazje.
To Ty dbasz o nie i pielęgnujesz je. . . . To Ty musisz kreować swój wygląd, każda kobieta jest seksowna jeżeli potrafi swoje wady przekuć w atuty, zalety. I naprawdę mylisz co tak naprawdę kręci facetów, i nie myśl o tym co inni mogą myśleć o Twoim ciele ale uwódź nim . . . . . .zobacz też

”Voca i Karo o seksie gadajo”: Czy można żyć bez masturbacji?

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter