komentowany artykuł:

Masturbacja – kierunek  odwrotny
Masturbacja – kierunek odwrotny
W przeciągu ostatnich, powiedzmy, dwóch stuleci poglądy na kobiecą masturbację zmieniały się diametralnie. Kiedy dziś pisze się o niej, podkreśla się często jej „edukacyjny” charakter. To dzięki masturbacji młoda dziewczyna poznaje swoje ciało, uczy się sprawiania sobie rozkoszy, co stanowi podstawę do osiągania później orgazmu w kontaktach z partnerem. Jak miałaby nauczyć partnera, czego jej ciało potrzebuje, skoro sama wcześniej tego nie odkryła?
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 6) / 6

# 12014.07.07, 07:55

Marta
Ah! Jak cudownie jest czytać zachwyt kobiety nas samą sobą i przyjemnością, którą może sobie dać. : * Każda droga, aby do tego dojść, jest dobra!
# 22014.07.17, 23:21

facet
A ja wcale nie jestem zachwycony. Trochę smutno się czyta że dziewczyna próbuje nauczyć się masturbować. . .
Wolałbym żeby kobiety zamiast wibratorów brały sobie mężczyzn. Orgazm ten sam, a jeszcze dodatkowo facet uszczęśliwiony.
# 32014.07.18, 08:39

Voca
@Facet - to płacz, rozdzieraj szaty i zgrzytaj zębami, bo dziewczyna się masturbuje. Tylko nie mów, że wszystkim smutno, bo jej wesoło.
# 42014.07.21, 09:33

Vladimir
A mnie podnieca widok masturbującej się kobiety. Wielokrotnie namawiałem żonę aby robiła to przy mnie :)
# 52014.07.25, 09:20

Gość
Masturbacja jest fizycznym zaspokojeniem i niczym więcej. Seks z prostytutką, z samym sobą czy przygodnie spotkaną kobietą po pijaku. Wszystko to onanizm. Bez emocjonalnej więzi to i pies kota wychrobota. Z kochaną kobietą na zasadzie dawać a nie tylko brać, to inna bajka, ale coraz mniej ludzi wie co to miłość.
# 62014.07.25, 22:42

V
@Gościu - bla bla bla. Masturbacja może być kosmiczną podróżą po odcieniach ekstazy, może być medytacją, może być czystą miłością. Może, o ile ktoś jest w stanie do tego dojść. Jak nie umie, to niewiele będzie wiedział o masturbacji. :)zobacz też

„Świadomość seksualna - na co mi to?” - nasz matronat

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter