komentowany artykuł:

Książki Olivii Cunnig, czyli znaleźć coś dla siebie
Książki Olivii Cunnig, czyli znaleźć coś dla siebie
Nie mam ochoty czytać o znudzonych gospodyniach domowych, które zdradzone przez męża lub uwiedzione przez wszechmogącego kochanka, odkrywają swoją seksualność w wieku czterdziestu czy pięćdziesięciu lat. Nie chcę leksykonu perwersji, nic niewnoszącej wulgarności czy infantylizmu. Chcę rozrywki! Dobrej rozrywki!
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj









































autor:


komentarze: (1 - 3) / 3

# 12013.06.10, 10:09

a
Czy żeby zrozumieć kolejną książkę z serii trzeba mieć przeczytane najpierw poprzednie?
# 22013.06.10, 11:15

Joanna
Sądzę, że spokojnie można je czytać nie po kolei. Jest w nich pewna chronologia, ale wspólne losy zespołu są tylko tłem dla tego, co dzieje się między głównymi bohaterami.
# 32016.03.08, 15:57

Joanna
Polecam również czwarty tom serii "Mocne uderzenie", gorący i zabawny, tym razem opowiadający historię Ericka i Rebeki, nowej realizatorki dźwięku, zastępującej poszkodowanego w wypadku Dave'a.

Szkoda, że nie ukazała się po polsku piąta z serii książka "Double Time" o erotyczno-miłosnym trójkącie stworzonym przez biseksualnego Treya. Wydawca najwyraźniej uznał, że sceny seksu gejowskiego mogą nie przypaść czytelniczkom do gustu. Przyznam, że jak dla mnie smakowita, na dodatek łagodnie wprowadza nas w świat kolejnej serii stworzonej przez autorkę: "Exodus End".

Chciałabym jednak ostrzec przed ukazującą się właśnie serią "Śluby Sinnersów". Pierwszy tom, "Mocniejsze uderzenie" bardzo mnie rozczarował. Niechlujnie wydany – jest wiele błędów i niezręczności językowych – bardzo krótki – wydawca wyraźnie na siłę podzielił jedną, pełnowymiarową książkę na dwie krótsze – ale przede wszystkim mniej zabawny i z minimalną wręcz ilością scen erotycznych. Prawdopodobnie przypadnie do gustu niepoprawnym romantyczkom marzącym o własnej, białej sukni, ale fanki gatunku raczej rozczaruje…











zobacz też

Orgazmiczna joga. Polecam :)

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter