komentowany artykuł:

Kochaj jak wola twoja
Kochaj jak wola twoja
Powieść pokazała mi, że nie powinnam się wstydzić swoich niektórych fantazji, w których przewijały się dominacja i uległość. Tak, pierwsze (troszkę nieśmiałe) fantazje wymyślałam jako trzynastolatka i dziwiłam się sama przed sobą, dlaczego podoba mi się i pociąga mnie coś, co niekoniecznie jest romantycznym marzeniem o dobrym księciu z bajki.
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 1) / 1

# 12012.06.01, 20:46

h-s
Byłabym ostrożna w kwestii polecania tej książki wszystkim. Tobie, Autorko, książka pomogła. I super - dobrze dla Ciebie. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każda trzynastolatka ma tego typu fantazje, nie każda i starsza nastolatka będzie je mieć, niektórzy po BDSM nie sięgają nigdy. Jeśli Kusziel trafi do łapek trzynastolatki, która z nieśmiałością myśli o pocałunkach i chciałaby się czegoś o seksie dowiedzieć - może sobie zrobić więcej krzywdy, niż wyniesie z tej lektury pożytku.

Kusziela uwielbiam, czytałam wielokrotnie i też zdarzało mi się go polecać, ale jednak przyjmuję do wiadomości, że nieodpowiednio podana/zapowiedziana, lub też wręczona osobie niespodziewającej zupełnie tego typu treści, albo po prostu za wcześnie dla danej osoby, może zrobić krzywdę albo wręcz solidnie przestraszyć niektórymi scenami: chociażby biciem do nieomal nieprzytomności.zobacz też

”Pizduś”, ”cipeusz” itp. Kogo chcesz obrazić?

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter