komentowany artykuł:

Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
Stracić dziewictwo, aby uprawiać seks co 2 godziny
To jest w końcu najważniejsze w byciu kobietą – bycie seksownym kociakiem, który jest posłuszny swojemu panu. To mówił ”Zmierzch”, to mówiło ”Pięćdziesiąt twarzy Greya”, to mówi internetowa wyrocznia dla polskich nastolatków.
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 4) / 4

# 12017.03.17, 10:58

kat
Smutne, przygnębiające, ale prawdziwe. Współczuję Annie.
Ile jest takich dziewczyn, które zdobywanie "wiedzy" w ten sposób zawdzięczają żałosnym reformom państwowego systemu edukacyjnego i nieodpowiedzialnej ingerencji Kościoła w nasze życie.
# 22017.03.18, 16:13

Magda
Pamiętam gdy u mnie w szkole mówiono na temat seksu na religii. Katechetka porównała dziewczynę która nie jest dziewicą do nadgryzionego jabłka, którego żaden normalny mężczyzna nie weźmie, bo kto by "jadł" po innych
# 32017.03.25, 18:00

Katt
Mam 22 lata i miałam tyle szczęścia, że rodzice posłali mnie do prywatnego, mocno liberalnego i postępowego gimnazjum i liceum, więc na edukację seksualną w tym okresie nie mogę narzekać, natomiast z podstawówki jak przez mgłę pamiętam przedmiot 'wychowania do życia w rodzinie' i tam owszem, podejście było podobne do opisanego tutaj. Przykre to i straszne, że szczęściem muszę nazywać to, że uzyskałam poprawną edukację seksualną. A nie widzę, żeby sytuacja od tamtej pory się zmieniła. Znajoma pracująca w szkole ostatnio nie dostała pozwolenia od dyrekcji żeby przeprowadzić lekcję o metodach antykoncepcji :(
# 42017.03.28, 12:34

Kociak
W moim przypadku niestety było podobnie. W szkole podstawowej temat jakiejkolwiek seksualności został całkowicie pominięty, a w gimnazjum na zajęciach z wychowania do życia w rodzinie pani nauczycielka mówiła tylko o naturalnym planowaniu rodziny. Pytania a prezerwatywy zawsze kończyły się tą samą odpowiedzią "a przed czym wy się chcecie bronić, przed miłością?". Efektem tego było parę ciąż w drugiej klasie gimnazjum.

zobacz też

”Kwartet” w Teatrze Nowym - recenzja

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter