komentowany artykuł:

Mój prywatny „sex coach”
Mój prywatny „sex coach”
Muszę przyznać, że nigdy nie byłam jakoś szczególnie święta, jeśli chodzi o „te sprawy”. Miałam paru partnerów, ale żebym była szczególnie doświadczona i obeznana - to powiedzieć nie mogę. Całe moje postrzeganie seksu odwróciło się do góry nogami, gdy pół roku temu poznałam tego właściwego faceta.
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 7) / 7

# 12015.03.18, 18:45

Avalancha666
"Z Panem X nie udało się stworzyć związku, ale nadal utrzymuję z nim kontakt. . . . . . . " z takimi Panami X nigdy nie udaje się stworzyć nic stałego, fajnie jest dopóki nie zobaczy cycków innej, tacy Panowie X to tylko do ruchania i do niczego więcej.
# 22015.03.19, 09:57

Voca
@Avalancha666 - nie ma jak ciekawe przekonania o mężczyznach. :P
# 32015.03.19, 10:16

Avalancha666
Przekonania nie mają nic do rzeczy, to jest rzeczywistość, życie. To gdzie jest teraz ten Pan X, który tak rozpalił tę panieneczkę? A jakby się jeszcze pojawiły jakieś problemy, to jeszcze szybciej by go nie było. Jak kobieta chce dobrze się zabawić w łóżku to ok, ale jak zechce coś więcej to ma pecha.
# 42015.03.19, 11:43

V
@@Avalancha666 - doskonale to ujęłaś, przekonania nie mają nic do rzeczy. :P
# 52015.03.19, 12:55

Avalancha666
Pewnie ten Pan był w porządku, był modny, był poliamorystą, wiec już nadszedł czas na zmianę. W sumie może nie - poliamoria to 3 na raz. Tak, tak. Ależ ja jestem staroświecka i zacofana, nie kumam najnowszych trendów.
# 62015.03.19, 13:47

Voca
W ogóle tu nie chodzi o staroświeckość czy nowoczesność. Piszesz tylko o czym, że to takie jest i że takie jest życie i że tak wygląda rzeczywistość, że - pozwolisz, że to streszczę: "faceci są albo do związku, albo do ruchania". A to jest tylko przekonanie i nic więcej. To, że bohaterka nie stworzyła związku z tym mężczyzną, dowodzi jedynie tego, że nie są ze sobą w związku. Jeśli na podstawie jednego zdarzenia dokonujesz generalizacji i przenosisz to na wszystkich mężczyzn, to czym innym to jest, jeśli nie tylko i wyłączenie generalizacją opartą na przekonaniu? No, chyba że gdzieś tam chowasz statystki i badania naukowe, które to poświadczają. :) Tylko reprezentatywne, poproszę! :D

To, co napisałam wcześniej, to tylko żartobliwy komentarz, ale głównie dlatego, że osobiście nie znoszę generalizacji zaczynających się do "wszyscy mężczyźni to. . . ", "wszystkie kobiety to. . . ". Co można do tego dopisać? "wszyscy mężczyźni to świnie"? Po co? Po pierwsze to nieprawda, po drugie potwarz i niepotrzebny osąd, po trzecie - takimi sloganami zaciemniamy obraz rzeczywistości. Po co się okopywać i na siebie naskakiwać, jeśli można żyć ze sobą w szacunku? Z tego, co pisze bohaterka, jest zadowolona z sytuacji. Czemu więc pisać o tym mężczyźnie, że "Panowie X to tylko do ruchania i do niczego więcej"? Przecież to okropne i wręcz nieludzkie tak pisać o drugim człowieku, czy o grupie ludzi. Gdzie w tym szacunek? Ile jeszcze ma trwać to atakowanie mężczyzn? Nie podoba mi się to, szczególnie na tym portalu. Nie chcę, żeby kobiety były atakowane, za to kim są i jakie są. Nie chcę też, żeby to spotykało mężczyzn. Po co w ogóle krytykujesz faceta, do którego nasza bohaterka czuje wdzięczność? Dla zasady? Czy aby wylać własne żale, bo coś Ci się skojarzyło?
# 72015.03.19, 15:59

Avalancha666
@ "Po co w ogóle krytykujesz faceta, do którego nasza bohaterka czuje wdzięczność?" no w sumie tak, masz racje nauczył ją tak wiele. Dzięki niemu dowiedziała się, że mężczyźni siadają na toalecie.zobacz też

”Kwartet” w Teatrze Nowym - recenzja

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter