komentowany artykuł:

Zdrowa antykoncepcja hormonalna
Zdrowa antykoncepcja hormonalna
Nie znam takiej.

W ogóle nie znam antykoncepcji, która byłaby w stu procentach dostępna, w stu procentach skuteczna i w stu procentach nieszkodliwa.
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 6) / 6

# 12016.02.16, 07:25

schizofrenik
Nie wiedziałem, że pigułki antykoncepcyjne są aż takie złe. Facet ma jednak lepiej. Swoją stroną, ja bym żadnej dziewczynie nie pozwalał brać szwabskich pigułek, ale to ja jestem "trochę szalony" i nie lubię Niemilców.
O co w końcu chodzi z tymi wkładkami domacicznymi i spiralą? Czytałem tutaj artykuł o ginekologach w Polsce, którzy krzywo patrzą na takie kobiety oraz jeden "Tylko pigułki? Refleksji kilka w dniu antykoncepcji", ale tam też za dużo wyjaśnień nie ma.
(tak, jestem dość leniwy, żeby wyGooglać to gdzie indziej, skoro tu jest taka fajna stronka)
# 22016.02.16, 08:54

Anna
Zwiększają ryzyko raka piersi, ale zmniejszają raka jajnika. Z dwojga złego wolę więc raka piersi, skąpe i mniej bolesne miesiączki.
# 32016.02.16, 10:43

. . .
Są jednak ludzie, którzy przeciwdziałają lobby ginekologów i farmaceutów.
Można cieszyć się seksem bez chemii, wystarczy drobna rzecz, którą jest dobrze rozumiana, prawidłowa wiedza. Po to opracowano prostą w stosowaniu tabele O'Briena, czy dla bogatszych komputerki cyklu, aby uwolnić ludzi od chemii. Wybór jest krótki. Niekłopotliwe w stosowaniu hormony, lub troszkę nauki, myślenia, ale zachowane pełne zdrowie. Warto odwiedzić ten adres 9180f. skroc. pl (witryna lobbystów chemii). Tam pewien człowiek (anty), w komentarzach tłumaczy co i jak.
# 42016.02.18, 15:18

jimmy
Okropnie wyolbrzymione problemy z tymi prezerwatywami. Ich skuteczność jest wysoka, o ile facet wie jak je założyć. Nie zauważyłam też tych "wysokich kosztów", chyba że faktycznie ktoś ich używa kilka razy dziennie, ale jaki to procent osób?
Ja osobiście korzystam z krążków, i bardzo je sobie cenię, nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. A dodatkowo mogę uprawiać seks w trakcie "okresu", nic mnie nie boli, nie muszę rezygnować z jakichkolwiek aktywności.
Ważne jest, aby przed rozpoczęciem hormonalnej kuracji najpierw przebadać się, a nie brać od razu to, co jest popularne.
# 52016.07.26, 01:15

julija
Dlatego ja naklejam plastry i nie odczuwam złych skutków, nie tyje i samopoczucie mam dobre. Zdecydowałam się na lisvy bo jetem zapominalska i miałam problemy z tym przy pigułkach :)
# 62016.09.07, 11:05

Kacha
Bardzo ciekawy poradnik. Ważne by kobiety zapoznawały się z tak ważnym tematem. Skutki mogą być różne poprzez stosowanie takiej antykoncepcji. wylecz. to/pl/seks/antykoncepcja/kto-nie-powinien-stosowac-antykoncepcji-hormonalnej. html Na tej stronie też jest to dość ciekawie i sensownie opisany sposób antykoncepcji. Pozdrawiamzobacz też

„Jak nakręcić porno: praktyczny poradnik filmowania seksu” - zbiórka społecznościowa

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter