komentowany artykuł:

Chcę ci się spuścić na twarz. O seksie bez ocen
Chcę ci się spuścić na twarz. O seksie bez ocen
Zadałam pytanie i zamiast odpowiedzi – od różnych osób dostałam: pouczenia, pretensje, oskarżenia, agresję, wyzwiska, oceny. Zestaw ”pierwszej reakcji na temat: seks”
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj









































autor:


komentarze: (1 - 4) / 4

# 12016.03.15, 14:22

Aleksandra R.
Bogusiu, powiedziałaś wszystko w odpowiednich słowach. Agresja boli, tak cholernie boli. I ta słowna jest chyba najgorsza, bo na fizyczną jakoś można się przygotować/obronić. A słowa zostają na długo, czasem na za długo. Aż się kuliłam czytając tą falę wylewaną na Ciebie i innych, bo te słowa uderzały i we mnie, a nie zdążyłam zamknąć oczu. Przytulam Cię wirtualnie, a jak będziesz w okolicach Warszawy, to mogę i realnie : ) Trzymaj się Mądra Kobieto.
# 22016.03.15, 20:11

freya
ech. . . Kobieto, Kobieto :)
# 32016.03.16, 09:07

Joanna
Niestety język jeszcze długo będzie dla nas problemem… do tego brak sensownej edukacji seksualnej, konserwatywne poglądy, również te na temat wychowywania dzieci, lekceważenie agresji słownej i fizycznej (szczególnie przez wymiar sprawiedliwości, który przecież powinien chronić słabszych!)… Jeszcze wiele pracy przed nami, żeby uczynić świat lepszym!

A tak nawiasem mówiąc, chciałabym czuć się na tyle bezpiecznie, żeby temu przypadkowemu mężczyźnie móc odpowiedzieć: Nie na pierwszej randce! :)
# 42016.03.18, 21:29

Nat
Ode mnie masz dla odmiany wirtualne, bo fajnie wiedzieć, że jesteś











zobacz też

”Sklepy cynamonowe” - Tłuja na śmietniku

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter