komentowany artykuł:

Muzeum Erotyki w Warszawie
Muzeum Erotyki w Warszawie
Tak, mamy w Polsce takie muzeum. Mieści się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej. Na stronie muzeum można przeczytać: „Muzeum Erotyki w Warszawie jest jedynym tego typu Muzeum w Polsce i jednym z nielicznych w Europie, gdzie można obejrzeć przedmioty, jakie inne muzea wstydliwie skrywają przed zwiedzającymi. Motywy erotyczne odgrywały zawsze znaczącą rolę w sztuce i cywilizacji wielu narodów, jednakże w zależności od okresów ich powstawania były silnie eksponowane lub też skrzętnie ukrywane w zaciszach domów i pałaców.”
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 10) / 10

# 12011.11.27, 10:20

kama
"Rzadko trafiam na zjawisko, które jest dla mnie zupełną nowością. Ostatnio jednak szczerze się ucieszyłem, bo trafiłem na taką rzecz. Mianowicie zobaczyłem w sex shopie nadmuchiwane owieczki. Można było sobie nawet wybrać kolor sierści. "

Ha, ha, ha!!! Od razu skojarzyło mi się z wyborną sceną z filmu Noc na Ziemi Jima Jarmuscha :):):)
# 22011.11.27, 11:35

V
Chyba zbyt dawno widziałam ten film, bo nie pamiętam żadnych owieczek. :)

A samo muzeum świetne, spędziłam w nim dobre trzy godziny w lecie, chociaż kusztosz zapewniał mnie, że w godzinę, a już półtorej, to na pewno zobaczę wszystko. Muzeum wcale nie jest takie małe. Będąc w Warszawie, warto się skusić. Jeszcze się załapałam na wystawę sztuki współczesnej. Może dlatego było tak wiele od oglądania. :) Serdecznie polecam, szczególnie warszawiakom, którzy tam jeszcze nie byli. . .
# 32011.11.27, 12:48

kama
www. youtube. com/watch?v=5qrM93bQ5OY&feature=related

Cytat z mojeopinie. pl :"Czwarty epizod na pewno pozostanie na długo w pamięci każdego widza. Niezastąpiony Roberto Benigni wciela się tu w rolę włoskiego taksówkarza, który błądząc po ulicach Rzymu staje się kierowcą księdza. Pasażer szybko zaczyna żałować, iż trafił właśnie na tą taryfę, ponieważ rozgadany szofer korzystając z okazji pragnie się wyspowiadać. Od tego momentu poznajemy wszystkie najdziwniejsze seksualne wybryki zabawnego kierowcy. Wszystkie te fakty w połączeniu z widokiem reakcji księdza czynią ten wątek niewątpliwie najśmieszniejszą historią filmu. "
To w tym epizodzie występują owieczki:):):) Boki zrywać!!!
# 42011.11.27, 13:00

kama
Żeby obejrzeć tę scenę najlepiej wpisać Taxisti di Notte na youtube, są angielskie napisy:)
# 52011.11.27, 13:24

kama
Tak bardziej "na poważnie" to jestem bardzo ciekawa tego muzeum i z pewnością się skuszę, ale to musi być przy okazji np. jakiegoś szkolenia, bo do Wawy mi trochę daleko ze Śląska:)
# 62011.11.27, 13:54

Gunia
Obejrzałam sobie, bardzo zabawne, ale nie zauważyłam u penitenta żadnego żalu za grzechy. A co do owieczki to na dorocznym targu owczym nieopodal mojego miasteczka, już od lat nie pojawiają się żadne żywe owce, ale zawsze jest kilka stoisk z pobróbkami zabawek i bielizny erotycznej różnych manufaktur i dmuchane owce i kozy są w asortymencie od co najmniej 4 lat. Ale to raczej tylko dla panów . . .
# 72011.11.27, 14:06

Gunia
Dziwne słowo manufaktura wyskoczyło mi jako pierwsze, kiedy się okazało, że filtr nie dopuszcza słowa firma w dopełniaczu, teraz wydaje mi się, że producentów byłoby bardziej poprawnie bo nie wiem czy te gadżety wytwarza się rękami. . .
# 82011.11.28, 09:38

V
Ach ten filtr. . . ;)
# 92011.12.07, 16:15

Orientka
Dzięki temu portalowi dowiedziałam się o tym muzeum. Bedąc ostatnio w warszawie wyciagnelam kumpele do tego muzeum. Naprawde fantastyczne. Miałyśmy spodobność być oprowadzane przez samego pana dyrektora. Niektóre eksponaty które mogły by budzić odraze były tam piękne i kolorowe że budziły zachwyt i podziw. W stu % zachecam do odwiedzenia muzeum. Fantastyczna mozliwość spedzenie wieczoru.
# 102014.12.10, 12:35

Ońka
Chętnie się wybiorę do tego muzeum. Porównam z moimi zabawkami. Mam już takie małe muzeum, może przekaże swoje eksponaty? :D Jakiś czas temu przyszła do mnie wielka paczka ze sklepu Dyskrecja. pl, i chyba trzeba się rozstać ze starymi zabawkami i używać tylko nowych :Dzobacz też

„Jak nakręcić porno: praktyczny poradnik filmowania seksu” - zbiórka społecznościowa

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter