komentowany artykuł:

Aborcja – historia w pigułce
Aborcja – historia w pigułce
W mitycznych czasach pogańskich kultów ziemi – jak twierdzą antropologowie – decyzja kobiety, czy ronić, czy rodzić, pochodziła od mocy pramatki, która miała władzę nad życiem i śmiercią wszystkiego, co istnieje na ziemi.
czytaj komentowany artykuł »
 

komentuj

autor:


komentarze: (1 - 4) / 4

# 12011.05.18, 08:29

dinde
Fajny i mądry sposób przedstawienia aborcji. Co denerwuje i przeraża w wielu artykułach,opracowaniach,że są jednostronne. Nie pokazują obiektywnego obrazu aborcji. Polecam wszystkim "Milczenie owieczek" i "Dużą książkę o aborcji". Pozycje warte polecenia przez obiektywne ukazanie tematu aborcji.
Pozdrawiam i czekam na więcej takich książek
# 22016.10.03, 23:27

Jania
Pierwszym krajem współczesnym, zaraz po II-giej Wojnie Światowej, który wprowadził legalną aborcję, bez żadnych przymusów, była Japonia i był to rok 48. Proszę pisać prawdę jeżeli już chce się pisać tak naprawdę na dość poważne tematy. Trochę douczenia wręcz wymagane, skoro chce się ''coś'' przekazać innym, i o zgrozo by to nie było kłamstwem. Pozdro
# 32016.10.27, 08:17

V
Jania, może trochę więcej czytania ze zrozumieniem. "Kraje skandynawskie" odnoszą się do poprzedniego zdania o Europie i Ameryce. Nie wiedziałam, że Japonia leży w Europie - to jakaś nowa geografia?
# 42016.10.27, 08:33

Voca
Hej, a może trochę uprzejmiej? :)
Rozumiem, że kwestie tego, gdzie leży Japonia i że nie jest to Europa, są ważne, ale nie musimy sobie tutaj dosrywać, ze względu na braki w geografii. :)

Jania, apeluję o dzielenie się wiedzą z szacunkiem dla innych, bo inaczej zamiast rozmowy mamy przechwałki i wbijanie szpilek.zobacz też

”Voca i Karo o seksie gadajo”: Like a virgin

Sonda

Jestem
  • Kobietą
  • Mężczyzną
  • Inne

zobacz wyniki »
subskrybuj nasz newsletter